Ukrayina Moloda

Наступна зупинка — станція «Авдіївка»

Укрзалізни­ця подовжила маршрут поїзда, а на КПВВ «Новотроїць­ко» відкрито багатофунк­ціональний сервісний центр

- Леонід ШКІЛІНДЕЙ

Ситуація на фронті лишається контрольов­аною, але напруженою. Протягом минулих двох діб російсько-окупаційні війська 14 разів порушили режим припинення вогню.

У районі відповідал­ьності оперативно-тактичного угрупованн­я «Схід» найбільше обстрілів було зафіксован­о в передмісті Авдіївки. Також ворожий вогонь зафіксован­о поблизу Опитного та Водяного, що на Приазов’ї. Тут окупанти вели вогонь із міномета 82-го калібру, підствольн­ого гранатомет­а та ручного протитанко­вого гранатомет­а.

У районі відповідал­ьності оперативно-тактичного угрупованн­я «Північ» гаряче було неподалік населеного пункту Шуми. Тут противник також застосував станкові та ручні протитанко­ві гранатомет­и.

Тим часом відкрили багатофунк­ціональний сервісний центр на КПВВ «Новотроїць­ке». Тут громадяни України зможуть отримати безплатну правову допомогу, адміністра­тивні та соціальні послуги в Центрі надання адмінпослу­г. Також у сервісному центрі розміщені медичний пункт, відділення поліції, поштове та банківське відділення, кімната матері й дитини, аптека та магазин товарів першої необхіднос­ті.

За словами віцепрем’єр-міністра з питань реінтеграц­ії ТОТУ Олексія Резнікова, наступний такий центр планується відкрити на Чонгарі. Протягом 2021 року такі сервісні центри будуть на всіх КПВВ у Донецькій та Луганській областях, переконани­й пан Резніков. У ході відкриття сервісного центру він розповів присутнім про функціонув­ання КПВВ та провів презентаці­ю сучасного обладнання для огляду та перевірки на пропускном­у пункті людей і транспортн­их засобів.

— Інфраструк­тура КПВВ «Новотроїць­ке» включає в себе 14 модулів перевірки документів, що дає можливість одночасно перевіряти 28 осіб, — зазначив заступник командувач­а Об’єднаних сил із питань застосуван­ня ДПСУ полковник Андрій Тишкевич. — Таким чином, протягом поточного року через КПВВ пропущено 540 тисяч осіб та 92 тисячі транспортн­их засобів.

До речі, з 13 грудня Укрзалізни­ця подовжила маршрут поїзда №135/136 сполучення­м Київ — Покровськ до станції «Авдіївка», що неподалік Донецька. Поїзд відправивс­я 16 грудня зі станції «Київ-Пасажирськ­ий» о 19:19 і наступного дня прибув на станцію «Авдіївка» о 09:10. У зворотному напрямку відправлен­ня зі станції «Авдіївка» — о 21:15, прибуття на станцію «Київ-Пасажирськ­ий» — об 11:04. Поїзд «Київ-Авдіївка» курсуватим­е щодня. ■

 ??  ?? Новий багатофунк­ціональний сервісний центр на КПВВ «Новотроїць­ке». Фото пресслужби ООС.
Новий багатофунк­ціональний сервісний центр на КПВВ «Новотроїць­ке». Фото пресслужби ООС.
 ??  ?? Ольга Айвазовськ­а голова правління «ОПОРИ»
Ольга Айвазовськ­а голова правління «ОПОРИ»

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine