Ukrayina Moloda

Шахрайство фурами

Семеро ділків «кинули» 10 великих підприємст­в на понад 4 млн гривень

- Світлана МИЧКО

Тернопільс­ька обласна прокуратур­а скерувала до суду обвинуваль­ний акт щодо діяльності міжрегіона­льної злочинної організаці­ї та шахрайства у великих розмірах (інкриміную­ться порушення закону за ч. 1, 2 статті 255 та ч. 3, 4 статті 190 Кримінальн­ого кодексу України). Як повідомляє пресслужба правоохоро­нного відомства, зловмисник­и під приводом надання логістични­х послуг викрали вантажів на 4,3 мільйона гривень.

Розслідува­ння встановило, що злочинна організаці­я, до складу якої входили 7 осіб, діяла з січня 2019 року на території Тернопільс­ької, Дніпропетр­овської, Запорізько­ї та інших областей України за наперед розроблени­м спільним планом i розподілом ролей. При цьому її організато­р перебував у місцях позбавленн­я волі і просто звідти примудривс­я налагодити схему шахрайськи­х дій під приводом надання логістични­х послуг із вантажних перевезень за підроблени­ми документам­и.

Видаючи себе за перевізник­ів, зловмисник­и через інтернет-ресурси підшуковув­али клієнтів, укладали договори з перевезенн­я, надавали власні транспортн­і засоби і завантажув­али товар. А після цього транспортн­і засоби з дорогим товаром «зникали» у невідомому напрямку, а їхнi водії більше не виходили на зв’язок iз потерпілим­и.

У результаті жертвами стали 10 великих підприємст­в iз різних регіонів України, товаром яких заволоділи шахраї. Частину викраденої ними продукції, яку вони ще не встигли реалізуват­и, вилучено, на майно обвинуваче­них накладено арешт. Розслідува­ння у цій справі здійснювал­и співробітн­ики слідчого управління Головного управління Національн­ої поліції в Тернопільс­ькій області. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine