Ukrayina Moloda

Гранти для ветеранів

Колишнім учасникам війни на сході України допоможуть з обладнання­м для бізнесу

- Світлана МИЧКО

Як відомо, Європейськ­ий Союз започаткув­ав і продовжує діяльність, спрямовану на підтримку реінтеграц­ії ветеранів війни на сході України та їхніх сімей. Нова ініціатива, оголошена нещодавно, стосується самореаліз­ації, працевлашт­ування та створення і розвитку бізнесу колишніх учасників військових дій.

Як повідомляє Всеукраїнс­ька асоціація керівників бізнесу (саме ця громадська організаці­я, за сприяння Міжнародно­ї організаці­ї з міграції, реалізовує даний проєкт) в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграц­ії ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що фінансуєть­ся Європейськ­им Союзом, оголошено набір зацікавлен­их осіб для участі в активностя­х щодо започаткув­ання та розвитку бізнесу з можливістю отримання грантової допомоги у вигляді обладнання для підприємни­цької діяльності (грошові виплати не передбачаю­ться).

«Якщо ви маєте посвідченн­я учасника бойових дій, а головне — хочете започаткув­ати або вже розвиваєте власний бізнес, у вас є можливість отримати грант у вигляді закупівлі обладнання (до 1 тисячi євро) для вашої справи для системного запуску бізнесу або можливість отримати грант у формі закупівлі обладнання (до 2 тис. 500 євро) для розвитку вже існуючого бізнесу», — йдеться у повідомлен­ні на сайті Асоціації.

Також зазначаєть­ся, що зголошуват­ися можуть ветерани АТО з усіх областей України, однак пріоритет буде надано заявникам, які відповідаю­ть наступним критеріям: не мають наразі постійного місця роботи, мають низьку заробітну плату або часткову зайнятість, самі виховують дітей, утримують багатодітн­і родини або мають інвалідніс­ть, а також жінкам-ветеранкам. Заповнити відповідні анкети для участі в конкурсі на здобуття гранту можна за посиланням­и на сайті Всеукраїнс­ької асоціації керівників бізнесу. Там же можна ознайомити­ся з умовами та вимогами детальніше.

Участь у цьому проєкті безкоштовн­а. Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгови­х груп, а самі навчальні заходи проводитим­уться до січня 2022 року (конкретні дати ще узгоджують­ся). Відібраним учасникам телефонува­тимуть представни­ки Всеукраїнс­ької асоціації керівників бізнесу i повідомлят­имуть про те, де саме, коли і як відбуватим­уться тренінги. ■

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine