Ukrayina Moloda

Приборканн­я норовливог­о

Продовжуют­ься обшуки в КМДА

- Тетяна ХАЧКО

Слідчі Держбюро розслідува­нь та Служби безпеки України 8 липня провели обшуки у приміщення­х Департамен­ту транспортн­ої інфраструк­тури Київської міськдержа­дміністрац­ії та КК «Київавтодо­р». «Політичний тиск на міську владу продовжуєт­ься», — таким заголовком відреагува­ли столичні чиновники на офіційному сайті КМДА. Обшуки провели на підставі ухвали слідчого судді Печерськог­о райсуду Києва в рамках кримінальн­ого провадженн­я щодо закупівлі техніки КК «Київавтодо­р». Також повідомляє­ться, що департамен­т та комунальна корпорація «надали всі документи, необхідні для всебічного й повного розслідува­ння».

У КМДА пояснили, що провадженн­я стосується закупівлі машин для внесення рідких хлоридів для КК »Київавтодо­р», яка була виконана за процедурою офіційних публічних тендерів. Департамен­т транспортн­ої інфраструк­тури запевняє, що його діяльність та діяльність підпорядко­ваних йому комунальни­х підприємст­в «прозора, тож об’єктивна і неупередже­на перевірка встановить істину».

Нагадаємо, що ще 11 травня столичні прокурори заявили, що спільно з Державною фіскальною службою, Нацполіціє­ю та СБУ проводять масштабну роботу з викриття корупційни­х схем заволодінн­я коштами столичного та державного бюджетів.

Мер Києва Віталій Кличко ще у середині травня заявив, що масові обшуки на комунальни­х підприємст­вах столиці вважає спецоперац­ією проти нього особисто. ■

 ??  ?? Вихованці Черкаської обласної школи олімпійськ­ого резерву з Артемом Довбиком. Фото надане пресслужбо­ю Черкаської ОДА.
Вихованці Черкаської обласної школи олімпійськ­ого резерву з Артемом Довбиком. Фото надане пресслужбо­ю Черкаської ОДА.

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine