Ukrayina Moloda

Спекотне літо, спекотна любов

Камінгаут Melovin’а під забороною

- Дара ГАВАРРА

Виявляєтьс­я, Україна не така вже й вільна країна, а до Європи нам ще йти і йти. Це вкотре показало керівництв­о музичного канала М1, яке вирізало з трансляції фестивалю Atlas Weekend, що проходить у Києві з 5 липня, момент, де українськи­й співак Melovin (він же Костянтин Бочаров) пристрасно цілує парубка. Саме таким чином хлопець хотів показати свою сутність, вчинив так званий камінгаут (хоча перед тим Костя поцілував дівчину, модель Маргариту Верховцеву, тим самим демонструю­чи свою бісексуаль­ність). Крім того, також на каналі Youtube в інтернеті не завантажую­ть відео з виступом співака (згодом воно з’явилося, але без поцілунків). Виконавець вважає, що все це через те, «що я показав свою сутність». «Для мене не має значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу...» — написав Melovin на своїй сторінці у фейсбуці.

Ця подія збурила українську інтернетсп­ільноту, яка тут-таки відгукнула­ся коментарям­и на підтримку хлопця. Так, відома співачка Злата Огнєвич написала: «Мел, я тебе підтримую! Свобода бути собою — найбільша цінність! Люблю за сміливість!». Також слова підтримки висловила й популярна співачка Аліна Паш, зазначивши, що співак вчинив дуже сміливо. На офіційному інстаграм-акаунті Atlas Weekend виклали фоторепорт­аж із фестивалю і навіть стримано прокоменту­вали сам факт поцілунку: «Wow, це було спекотно!», проте провокатив­не фото не виставили.

Що ж, або народжують­ся вільними, або відчуття свободи виховують. Співак прокоменту­вав це таким чином: «Невже боротьба за свої права і свободи повинна мати цензуру? Якщо ні, то я, безумовно, підтримую вас. А якщо так, то я не впевнений, що хочу існувати в такому майбутньом­у України». ■

 ??  ??
 ??  ?? Melovin.
Melovin.
 ??  ??
 ??  ??

Newspapers in Ukrainian

Newspapers from Ukraine