РОБОЧА ЗОНА
Робити уроки потрібно за партою, а не столом. Їх проектують так, щоб у процесі навчання дитина менше втомлювалася. Сучасна парта має також місця для зберігання письмового приладдя і зошитів.
Зразковий порядок за партою допоможуть підтримувати місткі висувні шухлядки чи коробки, лотки для паперів, декілька полиць та пара настільних пеналів чи інших ємностей, якими приємно користуватися, для зберігання канцелярських дрібничок. Ці додаткові функціональні елементи можна розмістити на столі або й підвісити над ним приблизно на рівні очей дитини.
Полиці-трансформери також стануть у нагоді при облаштуванні робочого місця та для зберігання різних речей.
Коробки та кошики для складання іграшок, різних інших дрібничок підбирайте прозорі, щоб завжди бачити, де шукати необхідне.
У куточку для навчання дитина має почуватися настільки ж комфортно, як і в будь-якій іншій зоні кімнати. Спокійна кольорова гама підійде і тут, немає застережень і щодо різних декоративних елементів, які мають надихати, занадто не відволікаючи, однак, уваги.
Грифельна дошка або шматочок стіни, зафарбований грифельною фарбою, дадуть школяру можливість вволю намалюватися без шкоди для стін та інших поверхонь. Взагалі, якщо ставити метою розвиток творчого потенціалу дитини, краще не використовувати в дитячій вартісні оздоблювальні матеріали — їх час прийде пізніше.