ON THE AIR
(All times Eastern) 4 a.m.: FS2 — AFL — Greater Western Sydney at Carlton
8:55 a.m.: ESPN — Formula 1: The Heineken Dutch Netherlands Grand Prix, CM.com Circuit Zandvoort, Zandvoort, Netherlands 11:30 a.m.: FS2 — NASCAR Craftsman Truck Series: Qualifying, Milwaukee Mile, West Allis, Wis.
1 p.m.: FS1 — NASCAR ARCA Menards Series: The Sprecher 150, Milwaukee Mile, West Allis, Wis.
2: USA — IMSA WeatherTech SportsCar Championship: The Michelin GT Challenge, Virginia International Raceway, Alton, Va. 3:30: NBC — NTT IndyCar Series: The Bommarito Automotive Group 500, World Wide Technology Raceway, Madison, Ill.
4: FS1 — NASCAR Craftsman Truck Series: The Clean Harbors 175, Playoffs - Round of 10, Milwaukee Mile, West Allis, Wis.
2 a.m. (Monday): CNBC — Pro Motocross Championship: The Ironman National, Crawfordsville, Ind. (Taped)
7 p.m.: CBSSN — Ottawa at Edmonton 7 p.m.: BTN — UNC-Greensboro at Maryland
12 p.m.: ACCN — Wisconsin at Duke 2:ACCN — Arkansas at Notre Dame 8 a.m.: CNBC — UCI: Vuelta a España, Stage 1, 9 miles, Barcelona, Spain (Taped)
10: CNBC — UCI: Vuelta a España, Stage 2, 113 miles, Mataró to Barcelona, Spain
8 a.m.: FS1 — Bassmaster Elite Series: The 2023 Minn Kota Bassmaster Elite at St. Lawrence River, Clayton, N.Y.
6 a.m.: GOLF — DP World Tour: The D+D Real Czech Masters, Final Round, Albatross Golf Resort, Prague, Czech Republic
12 p.m.: GOLF — PGA Tour: The TOUR Championship, Final Round, East Lake Golf Course, Atlanta
1:30: CBS — PGA Tour: The TOUR Championship, Final Round, East Lake Golf Course, Atlanta
1:30: GOLF — PGA Tour Champions: The Ally Challenge, Final Round, Warwick Hills Golf & Country Club, Grand Blanc Township, Mich.
4: GOLF — Korn Ferry Tour: The Albertsons Boise Open, Final Round, Hillcrest Country Club Inc., Boise, Idaho
7: GOLF — LPGA Tour: The CPK Canadian Women’s Open, Final Round, Shaughnessy Golf Course, Vancouver, British Columbia 10: GOLF — USGA: The U.S. Senior Women’s Open, Final Round, Waverley CC, Portland, Ore. (Taped)
12 p.m.: NBC — USGA: U.S. Championships, Men’s Events - Day 2, Tampa, Fla. (Taped) 7: NBC — USGA: U.S. Championships, Women’s Events - Day 2, Tampa, Fla.
1 p.m.: ESPN — Our Lady of Good Counsel (Md.) at St. Edward (Ohio)
1 p.m.: FS2 — Saratoga Live: From Saratoga Springs, N.Y.
11 a.m.: ESPN — Little League World Series: TBD, Third-Place Game, Williamsport, Pa.
3 p.m.: ABC — Little League World Series: TBD, Championship, Williamsport, Pa.
2 p.m.: Cedar Rapids Kernels at South Bend Cubs
12:05 p.m.: PEACOCK — LA Angels at NY Mets
1:30: MLBN — Regional Coverage: LA Dodgers at Boston OR NY Yankees at Tampa Bay
1:30: Bally Sports Detroit — Houston at Detroit
1:30: Marquee Network, The Score (670 AM) — Chicago Cubs at Pittsburgh
2: NBC Sports Chicago, WMVP (1000 AM) — Oakland at Chicago White Sox
4:30: MLBN — Regional Coverage: Cincinnati at Arizona OR Kansas City at Seattle (Joined in Progress)
7: ESPN — Atlanta at San Francisco
7: ESPN2 — Atlanta at San Francisco (KayRod Cast) 8 p.m.: FOX — Preseason: Houston at New Orleans
12 p.m.: CBS — PBR: The Camping World Teams Series, Austin, Texas (Taped)
3: CBSSN — PBR: The Camping World Teams Series, Austin, Texas
9 a.m.: USA — Premier League: Manchester City at Sheffield United
11:30: USA — Premier League: Liverpool at Newcastle United 4:30 p.m.: FOX — MLS: Minnesota United at Seattle
3:30 p.m.: ESPN2 — Athletes Unlimited: Team Denham vs. Team Flippen, Rosemont, Ill.
12 p.m.: CNBC — World Championships: Men’s Marathon, Budapest, Hungary (Taped)
1: NBC — World Championships: Final Day, Budapest, Hungary 2:30: CNBC — World Championships: Final Day, Budapest, Hungary
1 p.m.: CBSSN — Los Angeles at Connecticut 4: NBATV — Atlanta at Indiana
6: NBATV — Dallas at Phoenix