Prep boys basketball district pairings
Division 1
AT HAMTRAMCK
• MARCH 6: Warren WoodsTower vs, Warren-Mott, 7
• MARCH 8: Cousino vs. Hamtramck, 5:30; De La Salle Collegiate vs. Warren Woods-Tower/WarrenMott, 7
• MARCH 10: Championship, 7
AT LAKE SHORE
• MARCH 6: Sterling Heights vs. Lake Shore, 7
• MARCH 8: Chippewa Valley vs. Fraser, 5:30; L’Anse Creuse vs. Sterling Heights/ Lake Shore, 7
• MARCH 10: Championship, 7
AT PORT HURON NORTHERN
• MARCH 6: Anchor Bay vs. L’Anse Creuse North, 7
• MARCH 8: Port Huron vs. Dakota, 5:30; Port Huron Northern vs. Anchor Bay/ L’Anse Creuse North, 7
• MARCH 10: Championship, 7
AT GROSSE POINTE NORTH
• MARCH 6: Lakeview Roseville, 7
• MARCH 8: Grosse Pointe South vs. Lakeview/Roseville, 5:30; Harper Woods vs. Grosse Pointe North, 7
• MARCH 10: Championship, 7
AT STEVENSON
• MARCH 6: Ford vs. Utica, 7
• MARCH 8: Stevenson vs. Troy Athens, 5:30; Troy vs. Fords/Utica, 7
• MARCH 7
10: Championship,
AT EISENHOWER
• MARCH 6: Romeo vs. Stoney Creek, 5; Lake Orion vs. Rochester, 6:30
• MARCH 8: Rochester Adams vs. Lake Orion/Rochester, 5; Eisenhower vs. Romeo/Stoney Creek, 6:30
• MARCH 10: Championship, 6
Division 2
AT LINCOLN
• MARCH 6: Eastpointe vs. Fitzgerald, 7
• MARCH 8: Center Line vs. Michigan Collegiate, 5:30; Lincoln vs. Eastpointe/Fitzgerald, 7
• MARCH 10: Championship, 7
AT DETROIT OSBORN
• MARCH 6: South Lake vs. Osborn, 7
• MARCH 8: Detroit Denby vs. Detroit East English, 5:30; Chandler Park vs. South Lake/ Osborn, 7
• MARCH 7
Championship,
AT NOTRE DAME PREP
• MARCH 6: Lamphere vs. Detroit Country Day, 7
• MARCH 8: Notre Dame Prep vs. Cranbrook, 5:30; Lutheran North vs. Lamphere/Detroit Country Day, 7
• MARCH 10: Championship, 7
AT RICHMOND
• MARCH 6: Algonac vs. Marine City, 5:30; St. Clair vs. Marysville, 7
• MARCH 8: Richmond vs. Algonac/Marine City, 5:30; Armada vs. St. Clair/Marysville, 7
• MARCH 10: Championship, 7
Division 3
AT CAPAC
• MARCH 6: Clintondale vs. Kimball Landmark, 5:30; Mount Clemens vs. Memphis, 7
• MARCH 8: New Haven vs. Clintondale/Kimball Landmark, 5:30; Capac vs. Mount Clemens/ Memphis, 7
• MARCH 7
Division 4
Championship,
AT CARDINAL MOONEY
• MARCH 6: Austin Catholic vs. Auburn Hills Christian, 5:30; Merritt vs. Parkway Christian, 7
• MARCH 8: Cardinal Mooney vs. Austin/Auburn Hills Christian, 5:30; Oakland Christian vs. Merritt/Parkway Christian, 7
• MARCH 10: Championship, 7