Mesfushori Ledian Memushaj, mes të dështuarve të Serisë A

Gazeta Shqiptare - - EKONOMI -

atë në ligën e parë. Krahas tij, në këtë formacion me lojtarët më të dobët në 7 javët e para bëjnë pjesë edhe emra të njohur si Dagllas Kosta i Juves, Bertolaçi apo Çerçi. Edhe në dy ndeshjet e vështira të Kombëtares me Spanjën dhe Italinë, Memushaj nuk bëri një paraqitje nga ato të cilat ishim mësuar ta shihnim në "Europianin 2016" apo edhe më parë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.