5 PIKË

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

ka Luftëtari në këto pesë javë të para të kampionatit. Skuadra gjirokastrite ka arritur një fitore dhe dy barazime, në një kohë që ka pësuar edhe dy humbje. Aktualisht, renditet në vendin e tetë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.