"Fanatics" edhe në Peqin

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA E PARË -

Jo vetëm në shtëpi, por edhe në transferta. "Tirona Fanatics" ka konfirmuar prezencën në Peqin, megjithatë mbetet për t'u parë nëse protestat do të vazhdojnë. "Bohena gati për transfertën e radhës! Të shtunën jemi në Peqin, vetëm për Tironën, vetëm për fanellën! Bileta e udhëtimit kushton 400 lekë. Detajet për nisjen dhe organizimin do të dalin në një njoftim të dytë. Aty vetëm për Tironën! 'Tirona Fanatics', krenaria e kryeqytetit!", shkruante grupimi dje.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.