MË PAK AKTIVI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Sodiq Atanda ka bërë aq shumë gabime në 45 minutat e para, sa që trajneri e la në dhomat e zhveshjes në pushim të ndeshjes. Paraqitje jo të mirë te Partizani bëri dhe La Kamera, i cili nuk po e justifikon veten si titullar. Shehaj dhe Dediç kanë peshën e tyre të fajit në humbje, duke dalë nga loja me kartonë të kuq. Jo pa faj te rasti i golit të parë, janë mbrojtësit Esin Hakaj dhe portieri Shpëtim Moçka.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.