MË I MIRI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Partizani shënoi dy golat e parë sezonal, si dhe mori fitoren e parë ndaj Teutës. Padyshim, meritë kanë Trashi dhe Sukaj, që thyen "akullin". Përpos humbjes, durrsakët ishin më superiore se të kuqtë, kryesisht në pjesën e parë. Te Teuta spikati më shumë qendërmbrojtësi Ante Hrkaç, i cili ishte një barrierë e pakalueshme për sulmuesit e kuq. Ndeshje të mirë zhvilloi edhe Albi Dosti, që shënoi një gol të bukur.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.