MË PAK AKTIVI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Vetëm 1 goditje jashtë zone nuk e justifikon dot performancën e Andi Ribajt, i cili u impenjua maksimalisht. Por prej një sulmuesi priten golat dhe atij i mungoi kjo gjë. Orelesi mund të kishte bërë më mirë në rastin e pësimit të golit, ndërsa te Flamurtari Pollozhani ishte në një ditë për t'u harruar dhe nuk po gjente dot vendin në mesfushë. Danilo Alvesh nuk shpëton dot nga nota negative, sepse doli në skenë vetëm në minutën e fundit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.