MË PAK AKTIVI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Dy lojtarët me më shumë eksperiencë te Lushnja nuk arritën të bënin mirë në takimin kundër Kukësit. Përkundrazi, portieri Spaho, me daljen dhe ndërhyrjen e gabuar që bëri, prishi balancën e ekipit që vendosi jo pak takimin për verdhëjeshilët. Nga ana tjetër, Fation Sefa kishte të paktën tri mundësi të arta për të shënuar në portën e Kukësit, por nuk shfaqi instinktet prej bomberi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.