MË I MIRI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Stevan Raçiç ishte pa dyshim më i miri në ndeshjen e djeshme. Shënon dopietë dhe i jep fitoren e parë Kamzës në kampionat. I rrezikshëm dhe shumë pozicional, ku në shumë momente i jep frymëmarrje ekipit që luan me 10 futbollistë. Gjithashtu, edhe Mumajesi dhe Fukui janë në formë shumë të mirë. I pari jep asistin te goli i parë, ndërsa japonezi nuk ndalon së vrapuari për asnjë moment. Kamza meriton notën 10.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.