MË PAK AKTIVI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Braziliani i Laçit, Ademir, ndëshkoi skuadrën e tij me një autogol në fillimin e ndeshjes, që u kushtoi jo pak kurbinasve. Ndërkohë që Nika çaloi jo pak në fazën sulmuese dhe humbi një 11-metërsh, që mund t'i kishte dhënë një pikë me shumë vlera ekipit të tij në këtë transfertë të vështirë. Ndërsa te Skënderbeu, mbrojtësi i krahut, Kristi Vangjeli humbi në shumë raste qetësinë përballë kryesorit të takimit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.