Shqipëria

Panorama Sport (Albania) - - SHPRESAT -

Igli Doko nuk është emër i padëgjuar në rrethin sportiv dhe futbollistik në Shqipëri. Ai ka qenë i grumbulluar disa herë nga trajnerët e moshave U-17 dhe U-19 të Shqipërisë, por pa mundur asnjëherë të luajë një ndeshje dhe të provojë fanellën kuqezi.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.