U CENUA GARA

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

FSHF- ja nuk ka pyetur aspak për barazinë e garës, pasi klube si Teuta dhe Flamurtari, që do të luajnë për javën e 11- të ndaj Vllaznisë dhe Lushnjës, nuk do të jenë në kushte të njëjta me rivalët. Kësisoj, shkodranët dhe lushnjarët do të pushojnë 16 ditë, ndërsa sot e nesër durrsakët dhe vlonjatët do të jenë në fushë për takimet e radhës. Këto vendime krijojnë një precedent të rrezikshëm për vazhdimësinë e garës.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.