"Një ditë do drejtoj një kombëtare"

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

Arsen Venger premton se nuk do të dalë kurrë në pension dhe se një ditë do t'i pëlqente që të drejtonte një kombëtare. "Ndoshta një ditë do ta bëj, por tani për tani më pëlqen ende të punoj çdo ditë. Do të jem në këtë punë sa të ma lejojë shëndeti. Unë nuk do të tërhiqem kurrë nga trajningu", thotë trajneri 68-vjeçar i Arsenalit, emri i të cilit është lidhur me stolin e Francës dhe Anglisë në të shkuarën.

"Mjeshtri dhe nxënësi". Antonela Rokuco, bashkëshortja e Mesit ka postuar një foto të Leos dhe djalit të tyre 5-vjeçar, Tiago, duke luajtur një "El Clasico" në "Play Station". Deri në minutën e 56-të rezultati ishte 3-1 për katalanasit, por se kush...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.