MERKATO

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Vështirësitë ekonomike të viteve të fundit te Vllaznia ka bërë që në merkato të hasen një vështirësish për afrimet cilësore. Gjatë merkatos verore Shkodranët ia dolën që të afrojë në ekip emra të njohur, që kanë eksperiencë në Superiore. Të tillë ishin emrat si Gilman Lika, Edon Hasani, Erjon Vucaj, Nuredin Orelesi apo edhe Andi Ribaj. Krahas tyre, në klubin shkodran nënshkruan edhe lojtarë si Çarls Atsina dhe Fation Kiri.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.