Oslobodjenje

Rutinska pobjeda doma}ih

- A. M.

Stadion: Pecara. Gledalaca: 250. Sudija: Dragan Skaki} (Gradi{ka). Pomo}nici: Momir [irko (Banja Luka) i Dragan Keranovi} (Prijedor). Strijelci: 1:0 - Wagner (38), 2:0 - Mari} (51). @uti kartoni: Bari{i} ([iroki Brijeg), Duvnjak, Jaganjac, Ngalame (^elik).

[IROKI BRIJEG: Soldo, D`idi} (od 46. Ko`ul), Bari{i}, ]ori}, Zakari}, Landeka, Wagner, Peko (od

Igrali{te SRC Slavija. Gledalaca: 46. Husovi}), Torlak (od 78. ^uba200. Sudija: Danijel Paji} (Bijeljina). ra), Rizvanovi} (od 46. Ferizovi}), 81. Zadro), Mari}, [piki}, Plazoni} ekipu ^elika rezultatom 2:0. Prvi Strijelci: 1:0 - Kari} (15), 2:0 - Kari} Rahmanovi}, Durak, Zeba, [iv{i}, (od 62. Pehar). Trener: Slaven gol postigao je Wagner u 38. minu(18). @uti kartoni: Mitrovi}, LeGojak, Regoje, Zec. Trener: Faik KoMusa. lar.mez,Lambuli},Radovanovi},Proti, a do odlaska na odmor rezultat

^GELIK: Adilovi}, Jakupovi}, Gojse nije mijenjao. danovi} (Slavija), Rahmanovi}, olovima Mahira Kari}a iz 15. i kovi}, Duvnjak, Alispahi}, Sal~inoU nastavku su doma}i stigli do Zeba (Olimpic). 18. minute, Slavija je savladala vi}, Popovi} (od 57. Ribi}), Burenovog gola, a za to im je trebalo SLAVIJA: Lu~i}, Radosavlje­vi}, Olimpic rezultatom 2:0 i tako i dekovi}, Bara} (od 46. Ngalame), svega {est minuta igre. Ovaj put Radovanovi} (od 88. Peto{evi}), finitivno osigurala ostanak u PreMi{i} (od 65. Jaganjac), Ba{i}. Tregolmana gostiju Adilovi}a savlaKari}, Prodanovi}, ^omor, Karamamije­r ligi BiH. ner: Nizah Huki}. dao je Mari} i tako postavio konati} (od 76. Ogle~evac), [abanovi}, Poraz od tima iz Lukavice imao

Nogometa{i [irokog Brijega sa~an rezultat utakmcie. Mitrovi}, Lemez, Lambuli} (od 80. je za posljedicu smjenu Faika Kovladali su na doma}em terenu Dudo). Trener: Dragan Radovi}. lara sa mjesta {efa stru~nog {taba

OLIMPIC: Hamzi}, Kokot (od vukova.