FILMSKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - SRIJEDA -

HBO

08:25 Utje­caj vo­de 09:50

Po mje­ri 11:10 Obi­telj Fang 12:55 Ra­to­vi zvi­jez­da: Epi­zo­da III - Osve­ta Sit­ha 15:15 Mi­li­jar­de 17:10 Mla­dost u Ore­go­nu 18:50 Bez odu­šev­lje­nja, mo­lim 19:25 Za­mje­ni­ci 20:00 Assa­ssin’s Cre­ed 22:00 Ba­bi­lon Ber­lin 23:35 Re­for­ma­ci­ja

HBO 2

06:00 Se­zo­na lo­va 07:25 Moj sli­je­pi brat 08:50 Pot­pu­no no­vi za­vjet 10:45 Lju­bav i pri­ja­telj­stvo 12:20 Ne­na­di­gran 14:05 Go­diš­nja do­ba 15:40 xXx: Po­vra­tak Xan­de­ra Ca­gea 17:25 Tro­lo­vi 19:00 Lju­di po­put nas 20:55 Ogra­de 23:15 CIA u Ber­li­nu 00:10 Bez odu­šev­lje­nja, mo­lim

CI­NES­TAR TV

09:00 Pas ko­ji je spa­sio Božić 10:55 Kle­tva škor­pi­ona 12:55 So­lo­mon Ka­ne 14:55 Što se do­go­di­lo Ha­rol­du Smit­hu? 16:50 Anvil 18:30 Du­ćan ču­da gos­po­di­na Ma­go­ri­uma 20:20 Gos­po­din i gos­po­đa Smith 22:30 Cr­na je­dra

CI­NES­TAR TV PREMIERE 1

08:00 Bi­jeg s pla­ne­ta Zem­lje 09:45 Fan­tom u ope­ri 12:20 La­bi­rint la­ži 14:40 Sas­ta­nak nas­li­je­po 16:25 Djed mraz i ja 18:00 Rud­der­less 20:00 Half Nel­son 22:00 Cr­ni dan u Pa­ri­zu 23:40 Poz­dra­vi od Ti­ma Buc­k­leyja

CINEMAX

07:50 Us­po­me­na 09:20 Go­ra 10:40 Pi­smo Bo­gu 11:15 Ma­hler 13:10 Man­c­hes­ter by the Sea 15:25 Aloys 16:55 Us­po­me­na 18:25 Gos­po­din Tho­mas 20:00 Ro­se­ma­ri 21:40 Don­nie Bras­co 23:45 Tam­na stra­na mje­se­ca

TV 1000

06:20 De­an Spa­nley 08:00 Dje­ca Hu­ang Shi­ja 10:00 Roxan­ne 11:45 Na­vi­ga­to­rov let 13:15 Ne­pod­noš­lji­vi su­sje­di 14:55 Vrag u pla­voj ha­lji­ni 16:35 Em­ma 18:35 Gra­đa­ni opas­nih na­mje­ra 20:30 Han­ni­bal 22:40 Gan­g­s­te­ri 01:00 Čud­ni dani

FOX

09:55 Sim­p­so­ni 10:50 Cr­na lis­ta 12:35 Navy CSI L.A. 13:30 Cr­na lis­ta: Iskup­lje­nje 14:25 Kos­ti 16:15 Flash 17:10 Te­ori­ja ve­li­kog pra­ska 18:05 Sim­p­so­ni 19:00 Cr­na lis­ta 21:00 Navy CSI L.A. 22:00 Or­vil­le 22:55 Flash

FOX MOVIES

00:00 Tri­jumf 02:00 Su­ro­ga­ti 06:00 Mo­ja Afri­ka 09:00 Kro­ni­ke iz Nar­ni­je: Lav, vje­šti­ca i or­mar 12:00 To­ot­sie

14:00 Ne­obi­čan ži­vot Ti­mot­hyja Gre­ena 16:00 Gos­po­din Sud­bi­na 18:00 Za­gri­zi ži­vot

20:00 Moj no­vi naj­bo­lji pri­ja­telj 22:00 Stva­ra­telj iga­ra

KI­NO TV

08:00 No­vos­ti s pla­ne­te Mars 10:00 Po­vra­tak ku­ći 12:00

Ovo ni­je još je­dan sre­tan kraj 14:00 Po­s­ljed­nja pljač­ka 16:00 Ta­ta, ulo­vi me 18:05

Kra­ljev­s­tvo osva­ja­ča 20:15

Mo­je pri­prav­niš­tvo u Ka­na­di 22:05 Gos­po­dar ži­vo­ta i smr­ti 00:00 Je­dan na je­dan 02:05

Kra­ljev­s­tvo osva­ja­ča 04:00

Mo­je pri­prav­niš­tvo u Ka­na­di

FILM CI­NES­TAR TV

20:20

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.