FILM­SKI PRO­GRAM

24sata - Cafe 24 - - SUBOTA, 10. 11. PROGRAM - -

HBO

06:40 Na­bor u vre­me­nu 08:30 Ma­li šef 10:10 Bat­man v Su­per­man: Zo­ra pra­ved­ni­ka 12:40 Pla­net maj­mu­na: Rat 15:00 Iz ni­šta­vi­la 16:50 Na­bor u vre­me­nu 18:40 Praš­či­će­va avantura 20:00 Ku­ća sre­će 21:30 Pro­jekt To­kio 22:05 Zas­li­jep­ljen svje­tli­ma

HBO 2

07:55 Ma­ši­ne pri­če 08:20 Pre­bro­ja­va­nje 10:15 Pri­si­la na brak 12:05 Co­co i ve­li­ka taj­na 13:50 Prin­ce­zi­ni dnev­ni­ci 15:45 John Car­ter 18:00 La­go­dan ži­vot III 19:00 Kong: Otok lu­ba­nja 20:55 Kro­ni­ke Ti­mes Squ­area II 22:00 Vr­lo en­gle­ski skan­dal 23:05 Cr­no je­ze­ro 23:50 Hac­ker­vil­le

CI­NES­TAR TV

08:00 Ve­li­ka avantura ma­log di­no­sa­ura 09:40 Ora­šar 11:40 Ro­bo­sa­pi­en Cody 13:20 Cen­tu­ri­on 15:10 Za­mje­na 17:05 Spy Kids 4: U vr­tlo­gu vre­me­na 18:50 Ca­re­vo no­vo ru­ho 20:45 To­pla ti­je­la 22:40 Ol­d­boy 00:35 Ash pro­tiv zlih mr­tva­ca

FOX CRI­ME

12:40 Je­di­ni­ca za pro­met­ne ne­sre­će 13:15 De­tek­tiv na Flo­ri­di 14:10 Sher­lock i Wat­son 16:50 Pri­vat­ni de­tek­ti­vi 17:50 Dvo­jac 20:05 De­tek­tiv na Flo­ri­di 21:05 Ins­tin­kt 21:55 Har­row 23:00 Tran­s­por­ter

CINEMAX

09:05 Arit­mi­ja 11:00 Su­bot­nja cr­k­va 12:20 Rin­gov po­vra­tak 14:00 Di­je­te po­put Ja­kea 15:30 Ne raz­go­va­raj s Ire­ne 16:55 Udo­vo­lji mi 18:30 Is­kra­da­nje 20:00 Vi­nil 20:55 Za­kon no­ći 23:00 Spa­ša­va­nje voj­ni­ka Rya­na

FOX LI­FE

09:20 Ku­ća­ni­ce 12:05 Prog­nos­ti­čar 14:00 Rat u ku­ći 15:15 Odvaž­ne 16:10 19. postaja 17:05 Ka­ko sam upoz­nao va­šu maj­ku 19:00 Dvi­je pri­ja­te­lji­ce i be­ba 20:00 Od klin­ke do ko­ma­da 22:00 Ku­ća­ni­ce 00:45 Ka­ko sam upoz­nao va­šu maj­ku

PICKBOX

14:10 Na­s­hvil­le 14:55 16:30 Kra­ljev­ska obi­telj 18:00 Is­ti­na 19:15 Krv­no srod­stvo 20:00 Kon­dor 21:00 Let he­ro­ja 21:50 Vi­kin­zi 23:25 Do­bro­doš­la k Ri­leyji­ma 01:15 Psi iz re­zer­vo­ara

TV 1000

06:30 Krat­ki spoj 08:05 Po­li­ca­jac iz vr­ti­ća 10:00 Li­je­pe dje­voj­ke 11:50 Bra­ven 13:20 Tor­na­do 15:15 Svje­tlo da­na 17:10 Ne­bo u lis­to­pa­du 19:00 Oka­ja­nje 21:00 Eli­za­be­ta 23:05 Mir­ni Ame­ri­ka­nac 00:45 Sk­lo­ni­šte 02:15 Tko bi se udao za Bar­ryja? 04:00 Bra­ća Grimm 05:55 Zem­lja da­le­ke proš­los­ti

KI­NO TV

08:15 Jacqu­es Co­us­te­au - Odi­sej 10:05 Ča­rob­na šu­ma Huc­kybuc­ky (animirani) 12:00 Ne­ra­zu­man čo­vjek 14:00 Mrač­na mjes­ta 16:00 Bra­ća Blo­om 18:00 It­ha­ca 20:15 Won­der Whe­el 22:00 Mo­ja lju­bav­na pri­ča 00:05 Si­ro­vo 02:00 It­ha­ca

FILM TV 100023:05

Newspapers in Croatian

Newspapers from Croatia

© PressReader. All rights reserved.