24sata

Fešta pa šok u Hajduku: Brøndby na Poljudu bez navijača...

VEČER PREOKRETA Franck Ohanda ušao i ‘riješio’ Levski, a zatim je objavljeno da će Poljud u 3. pretkolu biti prazan

-

u kojoj je Hajduk “rasturio” Levski, ali i utakmicu u kojoj su Carrillovi nogometaši prezentira­li čitav niz načina kako promašiti prilika, u kojoj je u jednoj situaciji Marko Futacs - obranio gol Levskog?! Poveli su Bugari, šokirali Hajduk, ali zato je tu Franck Ohandza. Ušao je u 78. minuti, zabio za 1-1 dvije minute poslije, a posao je dovršio Erceg, koji je sve promašaje naplatio golom za konačnih 2-1. Na Ohandzin pogon. - Ovaj put je to bio Ohandza, jako sam sretan zbog njega, ali nema u ovoj našoj priči ‘one guy’ elemenata. Mi igramo na pobjedu zajedno, tako je bilo i ovaj put, ali promašili smo gomilu šansi. Gol je ovaj put dao Franck, ali mogao je to biti bilo tko - govorio je trener Joan Carrillo nakon treće pobjede u trećoj utakmici sezone. Burno je bilo i prije utakmice, na koju su se igrači Hajduka vozili gotovo četiri puta duže nego dan ranije na trening?! Bugari su pokušali klasičnim balkanskim načinom, ali ni to nije pomoglo. Utakmica je ipak počela na vrijeme i završila onako kako su Splićani to zamislili. - Najavio sam da će ćemo pobjedu posvetiti Torcidi, vatrogasci­ma i divnom gradu Splitu. Igrali smo za njih, ovo posvećujem svima njima - kazao je Carrillo. Nažalost, Torcide protiv Brøndbyja neće biti na tribinama. No za to su navijači Hajduka, kad se sve zbroji, najviše sami krivi. Iako, jako je to stroga kazna...