24sata

Strpljenje na izmaku: Carrillo, ovo nije dobro!

PRATI SVE Hajduk je teškom mukom na Šubićevcu izborio prolazak u četvrtfina­le domaćeg kupa golom Fomitschow­a iz slobodnjak­a

-

Iako su šezdeset minuta imali igrača više, Hajduk se minimalnom pobjedom (1-0) u Šibeniku provukao i plasirao u četvrtfina­le kupa. Prije dva mjeseca Hajdukova B momčad slavila je na Šubićevcu 3-0. Jučer su se prvotimci na istom terenu, protiv istog protivnika, tresli do zadnje minute, pa je veliko pitanje koliko će još čelnici kluba imati strpljenja za ovako loše izvedbe Carrillove momčadi. 45 minuta protiv Dinama premalo je za Hajdukove ambicije u ovoj sezoni. Najavljiva­o je Španjolac borbu za naslov, no ovo što njegova momčad pruža, daleko je od ozbiljnog nogometa. Sve vrijedno spomena dogodilo se u 31. minuti, kada je Šare neoprezno startao i nogom u prsa pogodio Šehića. Sudac Jović ga je isključio, a iz slobodnog udarca Nijemac Fomitschow zabio je jedni gol na utakmici. Carrillova momčad je nakon toga neobjašnji­vo stala, a Šibenčani su i s igračem manje prijetili sve do zadnje minute. Trebali smo nastaviti u istom ritmu, to je naša najveća pogreška. Možda smo bili umorni od derbija, ali morali smo zabiti još jedan gol i riješiti utakmicu – kazao je Carrillo. Uvertira u utakmicu bila je vatrena, zbog tučnjave u gradu privedeno je stotinjak navijača obje momčadi, pa je očekivano borbeno bilo i na terenu, gdje je sudac podijelio 13 žutih kartona, a pored Šare isključio je i trenera domaće momčadi Perkovića zbog prigovora koji je rekao kako je zadovoljan igrom.