24sata

MENA! DONESITE I PEHAR, VATRENI

-

su od nas i to će pokušati iskoristit­i na samom početku utakmice. Napast će nas, ali će naša obrana odbiti sve njihove napade. U prvom poluvremen­u očekujem remi, utakmicu bez golova, a sve će se otvoriti u nastavku - kaže Otto Barić i nastavlja: - Ma može Francuska i povesti 1-0, ali mi ćemo to preokrenut­i kao i protiv Engleza. Moja je prognoza da će Hrvatska na kraju pobijediti 2-1. Jednostavn­o, smatram kako idemo do kraja. Jedan će gol za Hrvatsku zabiti Ante Rebić, a drugi? Netko od

četvorke Mandžukić, Rakitić, Perišić ili Modrić. Uz Rebića će netko od njih biti naš junak u Moskvi. Iskreno, i nije nam važno tko će zabiti, važno je da budemo na krovu svijeta. Na zadnjem

treningu uoči finala trenirali su svi i vladala je predivna, opuštena atmosfera. Vatreni su izašli i ranije na teren, šalili su se, dobacivali jedan drugome... Kao jedna velika sretna obitelj. A u finalu bi trebao igrati sastav kao protiv Engleske uz jednu iznimku - na lijevi bok bi trebao Josip

Pivarić. Ne radi se o ozljedi nego čisto o Dalićevoj taktičkoj ideji. Pivarić bi svojom probojnošć­u trebao doprinijet­i napadu. Danas, nakon što stave zlatne medalje oko vrata, nakon što podignu najvažniji pehar na svijetu, neka krene najžešća pjesma u svlačionic­i. Neka se Lužnjiki trese od zvukova naše prelijepe pjesme “Lijepa li si”. Neka cijeli svijet vidi kako je kad slave hrvatski igrači. Domovina i Hrvati diljem svijeta dišu za vas. Igraj