24sata

BJELIČIN NEUSPJELI POKUS

SKORO DO ČUDA Rudeš je držao pobjedu do 93. minute autogolom Moharramij­a

-

Dvije minute dijelile su Rudeš od slavlja na Maksimiru. Vodili su sve do dvije minute prije kraja da bi završilo 1-1. Lošem izdanju ‘modrih’ kumovale su i brojne rotacije trenera Nenada Bjelice koji je u odnosu na Hapoel u utorak promijenio svih 11 igrača. Stvar je spasio Dino Perić golom u 93. minuti, a dinamovci u prvih 45 minuta nisu imali niti jedan udarac u okvir gola Rudeša. - Mislim da je rezultat realan. Rudeš je bio bolji i imao bolje šanse u prvom poluvremen­u. Ne možete ući u utakmicu u 46. minuti. Onda te neće ni sreća poljubiti. Izgubili smo velika dva boda - rekao je Dinamov trener. Nakon razbijanja izraelskog Hapoela u Ligi prvaka za Dinamo je ovo trebala biti lakša utakmica budući da je Rudeš na Maksimiru došao sa 15 igrača. Točno toliko ih je bilo u zapisniku. - Za mene je ovo danas poraz i ovo je za mene trežnjenje i velika škola. Moramo naučiti iz ovoga zaključio je Bjelica. Gostujući trener Ivan Matić momčad je sastavljao od igrača koji su do jučer igrali na trećeligaš­kim terenima. U momčadi je najstariji bio golman Dominik Picak kojem je 26 godina. Trenutačno raspolažem s tim igračima koji su na zapisniku. Za neke još rješavamo dozvole - rekao je Rudešov trener Ivan Matić. Bjelici se pak ‘kocka’ nije isplatila, bio je to početni neuspjeli pokus iz kojeg bi mogla profitirat­i Lokomotiva jer u Dinamu slijede dodatne selekcije igrača poslije šokantnog kiksa na startu HNL-a.