24sata

NE MOGU SAM!

RASPUCANI KRAMA Lyon vodio, Andrej Kramarić zabio dva za preokret, pa na kraju Hoffenheim spašavao bod (3-3)

-

Utrpao je stotine golova u mlađim kategorija­ma Dinama, u Rijeci je prvi strijelac lige postao igrajući samo pola sezone u HNL-u, zabijao je i u kockastom, ali Andrej Kramarić do sinoć nikad nije zabio gol u Ligi prvaka. A onda je zabio dva u razmaku od 14 minuta. Primanje lopte na prsa, spuštanje na desnicu i hladnokrvn­a egzekucija! Tako je to izgledalo u izvedbi Andreja Kramarića u ogledu protiv Lyona. Nije zabio od 29. rujna, gotovo mjesec dana je prošlo od te utakmice protiv Leipziga, ali došlo je opet njegovo vrijeme. Nažalost po Hoffenheim, bilo je to dovoljno samo za jedan bod. Gosti su poveli preko Traorea, stadion je utihnuo, ali tad je krenuo Krama. Prvi gol zabio je u 33. minuti, drugi već u drugoj minuti nastavka i Hoffenheim je bio “na štihu”. Međutim, ne može Kramarić toliko zabiti koliko obrana može primiti... Lyon je preko Ndompelea i Depaya vratio vodstvo u svoje ruke, a da drama bude potpuna pobrinuo se Brazilac Joelinton, zabivši u 90. minuti za konačnih 3-3. A dok se u Njemačkoj odvijala cijela ta drama, utakmica večeri igrala se u Engleskoj. Na Old Trafford se vratio Cristiano Ronaldo, ovoga puta u dresu Juventusa, koji se kući vratio sa sva tri boda. Paulo Dybala bio je junak pobjede (1-0) koja je Josea Mourinha gurnula još bliže izlaznim vratima... Kovačev Bayern put prema izlasku iz krize nastavio je pobjedom kod Livajina AEK-a (2-0), a opet razigrani Nikola Vlašić nije mogao pomoći svom CSKA da izbjegne poraz kod Rome (3-0) u večeri u kojoj je Real prošao Viktoriju Plzen (2-1), a City lako sredio Šahtar (3-0).