’FRANJO IVANOVIĆ ĆE U SERIE A’ ➤ Kakva večer: Remi Zagreba pred 15.000 gledatelja...

Zagreb je protiv Montpellie­ra u Ligi prvaka odigrao 27-27

- Piše: FILIP ŠKRLEC

Antonini Čulina (32), pomoćnik sportskog direktora Rijeke, govorio je za Tuttomerca­to o nadolazeće­m prijelazno­m roku.

- Ima interesa iz Italije za Nediljka Labrovića i Veldina Hodžu. Franjo Ivanović zabio je 13 golova, on će sigurno otići u Serie A, ima odlične predispozi­cije. Niko Galešić na korak je do reprezenta­cije, tu je i Marco Pašalić. Toni Fruk? On je za LaLigu, možda za Sevillu. ■

Šta je, sunce vam je***?

Šta ste spustili glave, ajde, dignite se, vikalo se na time outu Zagreba 15 minuta prije kraja utakmice. Montpellie­r je u tom trenutku vodio 21-18.

I Zagreb je od tog trenutka krenuo na sve ili ništa, igrali su baš onako kao cijele sezone, hrabro i bez alibija. Dugo je Zagreba kaskao, od prve minute nisu dobro ušli u utakmicu, ali su na kraju uspjeli izvući remi, a bili su i korak do pobjede. Bila je to sjajna večer u zagrebačko­j Areni pred 15.000 gledatelja. Ne tako davno, prije samo dvije godine, na istom mjestu protiv istog protivnika Zagreb je gledalo 335 ljudi. Da, 335. Danas je Zagreb opet hit, Klarica, Ćavar, Srna, Mandić i društvo vratili su Zagreb na veliku rukometnu scenu i zaradili ovacije publike. Borili su se cijelu utakmicu, a koliko im je stalo najbolje oslikava

Zvonimir Srna, koji se osam minuta prije kraja doslovno bacio na glavu kako bi stigao do jedne lopte. A kad je Mandić dvije minute prije kraja obranio čisti zicer, Arena je eruptirala. Nažalost, Milošu Kosu poništen je gol za vodsvo u posljednjo­j minuti, što je razljutilo sve igrače i navijače Zagreba. No, ovo je samo prvo poluvrijem­e, uzvratni susret osmine finala Lige prvaka je 3. travnja u Montpellie­ru. ■