-

(SK) 4:0

(Nje) 3:6, 2:6; (Rum) 6:0, 6:3

Sociedad – Real (Modrić izašao u 84.) 0:1;

Bochum – Hoffenheim (Kramarić odigrao cijeli suset i postigao dva pogotka) 3:2; Frosinone – Salernitan­a (Bradarić i Bašić odigralki cijeli susret) 3:0;

Montpellie­r – Nantes 1:1;

Jarun – Vukovar 2:2, Sesvete – Dubrava 1:1;

Hrvatski dragovolja­c – Jadran (LP) 0:0, Kustošija – Karlovac 0:1;

Prečko – Polet

Dinamo – Zabok 100:78, Cedevita Junior – Alkar 91:80, Split – Škrljevo 97:84;

Monaco – Fenerbahče 93:88 (1:1 u seriji), Barcelona – Olympiacos 77:69;

Orlando (Banchero 31 koš, 14 skokova) – Cleveland (Levert 15) 121:83 (1:2 u seriji), Philadelph­ia (Embiid 50) – New York (Brunson 39 koševa, 13 asistencij­a, Bogdanović 5) 125:114 (1:2 u seriji), LA Lakers (Davis 33 koša, 15 skokova) – Denver (Gordon 29 koševa, 15 skokova) 105:112 (0:3 u seriji)

Poreč –

Zagreb (Dibirov 8) 25:29;

Bjelovar – Podravka Vegeta 27:37; Limoges (Slavić devet obrana, Kušan 3, Hrstić 2) – Nantes (Pešić sedam obrana) 28:33, Ivry (Šunjić šest obrana) – Creteil 26:27;

Leipzig (Mamić) – Flensburg 32:35, Hannover (Brozović) – Göppingen (Šego četiri obrane, Šarac 3, Kozina 4) 33:26, Eisenach (Špikić sedam obrana, Šnajder 3) – Lemgo 25:30

Ćorić – Zverev

Mikrut – Voisin (Fra) 6:7, 6:3, 6:2; M. Dodig – Peruzza (Ita) 6:3, 6:1;

Fett – Bara

nisu se uspjeli plasirati u polufinale dvojaca na pariće na Europskom prvenstvu u veslanju koje se održava u mađarskom Szegedu. Braća Lončarić u svojoj su skupini u repesažu zauzela četvrto mjesto, dok su prve tri posade izborile prolazak u polufinale. Lončarići će tako danas nastupiti u C finalu. U subotu će, pak, u polufinali­ma veslati braća Martin i Valent Sinković te sestre Ivana i Josipa Jurković u dvojcima te Damir Martin u samcu.

Mladost - Jadran 15:11

osvojila je i brončanu medalju na 100 leđno na Europskom prvenstvu u paraplivan­ju koje se održava u Funchalu na portugalsk­oj Madeiri.Korak do nove medalje bila je i Paula Novina koja je na 200 mješovito (SM8) bila četvrta s rezultatom 2:57.73.

osvojila je brončano odličje u klasi iQFOiL (windsurfin­g) na regati Semaine Olympique Française u francuskom Hyeresu. Filip Jurišić i Tonči Stipanović nastavljaj­u svoju borbu za mjesto na Olimpijski­m igrama u klasi ILCA 7. Jurišić je prije Hyeresa imao devet bodova viška iz prethodne dvije kriterijsk­e regate, pa Stipanović mora biti u Francuskoj deset mjesta bolje plasiran. Tonči je nakon sedam plovova trenutno na 12. mjestu u ukupnom poretku, dok je Jurišić pet mjesta iza. Zadarski olimpijci braća Šime i Mihovil Fantela drže peto mjesto u 49eru nakon 12 utrka, a za medaljom zaostaju 17 negativnih bodova. U Formuli Kite Martin Dolenc je završio Hyeres na šestom mjestu.