Pogledajte semafor

-

RUKOMET PPD Zagreb: Kao što je bilo najavljeno, Luka Šebetić napustio je klub i sljedeće dvije sezone igrat će za francuski Tremblay. OLIMPIJSKE IGRE MLADIH Rukomet, kadeti: U susretu za brončanu medalju Hrvatska (Mileta 6, Džaja 4, Ivanković 4, Sirotić 4) je pobijedila Francusku sa 28:26;

atletika: Klara Andrijašev­ić bila je šesta u utrci na 1500 metara; košarka, kadeti, za treće mjesto: Hrvatska – Finska 53:56; džudo: Matea Brletić osvojila je brončanu medalju u kategoriji do 57 kilograma. KOŠARKA Europsko prvenstvo do 18 godina, muški, divizija B, 2. kolo: Hrvatska – Bugarska 67:61 KAJAK I KANU SP do 23 godine: Naš dvadesetgo­dišnji kajakaš Antun Novaković osvojio je deveto mjesto u A finalu discipline K-1 1000 metara. Vanesa Toth se u juniorskoj konkurenci­ji discipline C-1 200 m plasirala u B finale kao i Anamarija Govorčinov­ić u disciplina­ma K-1 200 i K-1 500 m U23 koje će se voziti danas. AMATERSKI NOGOMET

Treća HNL zapad: Odlučeno je da se liga proširi za dva mjesta pa će u sljedećoj sezoni brojati 18 klubova. Tako je Zagorec ostao u ligi, a umjesto Samobora koji je odustao, novi trećeligaš je Rudar iz Labina. Dinamo iz Odranskog Obreža ostao je u MŽNL središte, a Blato u Prvoj zagrebačko­j ligi; prijateljs­ke utakmice: Vinogradar – Trnje 1:0, Kustošija – Lokomotiva II 0:4, Maksimir – Dubrava Tim Kabel 0:0. ŽENSKI NOGOMET EP, četvrtfina­le: Njemačka - Danska 1:2 HRVANJE EP, kadeti: Tomislav Hader osvojio je peto mjesto u kategoriji do 85 kg TENIS Fabio Fognini slavio je u finalu ATP turnira u Gstaadu, u kojemu je s se 6:4, 7:5 pobijedio 31. tenisača svijeta Yannicka Hanfmanna. U finalu WTA turnira u Nanchangu Peng Shuai s 6-3, 6-2 svladala je Nao Hibino. FORMULA 1 Velika nagrada Mađarske: 1. Sebastian Vettel (Ferrari), 2. Kimi Raikkonen (Ferrari), 3. Valtteri Bottas (Mercedes), 4. Lewis Hamilton (Mercedes), 5. Max Verstappen (Red Bull)