Šarić počeo u petorci, Zubac i Žižić sve vrijeme sjedili na klupi

- Damir Mrvec damir.mrvec@vecernji.net ZAGREB

Šarić je igrajući 24 minute postigao 14 koševa, uz tri skoka, tri asistencij­e, jednu oduzetu loptu i jednu blokadu Dario Šarić i njegovi Philadelph­ia 76’ersi poraženi su u Oaklandu gdje su ih sa 134:114 svladali aktualni prvaci NBA lige Golden State Warriorsi. Dario Šarić bio je u početnoj petorci te igrajući 24 minute postigao 14 koševa, uz tri skoka, tri asistencij­e, jednu oduzetu loptu i jednu blokadu. Phoenix Sunsi Dragana Bendera su sa 118:110 bili bolji od Minnesota Timberwolv­esa, a do pobjede su ih odveli Devin Booker i TJ Warren koji su zajedno postigli 70 koševa, 35 svaki. Dragan Bender je u pobjedi svoje momčadi igrao 18 minuta i ubacio osam koševa, uz jedan skok. Orlando Magic Marija Hezonje je poražen, od njih su sa 125:107 bolji bili Denver Nuggetsi. Hezonja je imao skroman učinak i skromnu minutažu, u pet minuta na parketu postigao je samo jedan koš i jedan skok. Najbolji u redovima Orlanda bio je Evan Fournier koji je utakmicu završio s 18 koševa. Denver je predvodio Jamal Murray s 32 koša. Orlando je zaostajao čak 30 koševa u trećoj četvrtini, ali se na početku zadnjeg dijela utakmice približio na 104:91, no to je bilo najbliže što je došao Denveru. Cleveland Cavaliers su sa 111:104 pobijedili Dallas Maverickse, a predvodio ih je Kevin Love postigavši 29 koševa. LeBron James ubacio je 19 koševa uz 11 skokova. Ante Žižić nije ulazio u igru. Los Angeles Lakersi izgubili su 90:98 od Milwaukee Bucksa u kojima je najbolji strijelac bio Giannis Antetokoun­mpo s 33 koša. Najučinkov­itiji kod Lakersa bio je Kyle Kuzma koji je postigao 21 koš, a naš Ivica Zubac nije ulazio u igru.

Mario Hezonja je u pet minuta na parketu postigao jedan koš i jedan skok

??  ?? Dario Šarić dobio je priliku u 76’ersima i dobro je iskoristio. Počeo je od prve minute, ali njegova je momčad izgubila