Pogledajte semafor

-

NOGOMET Engleska liga: West Ham - Mancheser United 0:0; poredak: Manchester City 97, Manchester United 78, Tottenham 74, Liverpool 72... RUKOMET

Njemačka liga: Göppingen (Kozina 2) Gummersbac­h (Matić) 24:16, Wetzlar - Füchse (Vuković 1, Gojun 1) 26:31, Kiel (Duvnjak 1) - Flensburg 25:29, Lübbecke (Kaleb 3, Bagarić 1, Raković) - Leipzig 17:22, RN Löwen Magdeburg (Musa 1) 34:29 Prvenstvo Hrvatske, kadetkinje - polufinale: Split - Podravka 11:18, Split 2010 - Sesvete AP 19:11; za treće mjesto: Sesvete AP - Split 10:15; finale: Split 2010 - Podravka 15:16 BICIKLIZAM Giro’d’Italia: Prva brdska etapa na ovogodišnj­em izdanju, koja je završila usponom na Etnu, pripala je Kolumbijcu Estebanu Chavesu (Mitchelton-Scott), a drugi je bio njegov momčadski kolega Britanac Simon Yates, koji je preuzeo vodstvo u ukupnom poretku. Mountbike utrka, Statteg: Stjepan Hunjak osvojio je 23., a Mirko Budimlić 25. mjesto u juniorskoj konkurenci­ji. Kod juniorki, Karmen Škiljić osvojila je šesto, a Larisa Bošnjak deseto mjesto. U kategoriji Elite do 23 godine Matija Meštrić bio je osmi. STOLNI TENIS ITTF turnir Spanish Open: Ivor Ban, jop uvijek kadet, zaustavlje­n u osmini finala juniorskog turnira od Francuza Cavaillea. (0:4)

ITTF turnir Tajland Open: U ekipnom dijelu naše predstavni­ce, Andrea Pavlović i Marta Vukelić, zajedno s Finkinjom Lundstrom, zaustavlje­ne su u četvrtfina­lu od Indije (1:3). HOKEJ NA LEDU Svjetsko prvenstvo - skupina A: Slovačka Francuska 3:1, Češka - Rusija 4:3 (produžetak); skupina B: SAD - Lativa 3:2 (produžetak), Norveška - Kanada 0:5 MAČEVANJE Prvenstvo Hrvatske, sablja - seniori: 1. De Robbio (Špada), 2. Mijatović (Mladost), 3. Leskovac (Mušketiri) i Požarić (Špada); seniorke: 1. Baldo (Špada), 2. Rathwell (Inter), 3. Blažić (Rapir) i Majdenić (Špada); juniori: 1. Leskovac; kadeti: 1. Leskovac.