Seligman se ozlijedio u finalu, završio je osmi

-

Robert Seligman ozlijedio se u finalu konja s hvataljkam­a na Svjetskom kupu u Melbourneu. Već na startu vježbe stradao mu je prst ruke zbog čega nije mogao završiti vježbu i sa 7,200 bodova osvojio je osmo mjesto.

– Dogodila mi se po prvi put u karijeri ozljeda unutar vježbe. Kada sam krenuo na hvataljku, napravio sam gotovo do kraja element, ali skliznula mi je ruka. Prilikom pada, zapetljao mi se prst oko hvataljke i kada sam pao, vidio sam da je prst „ispao“. Nadam da ću za dva i pol tjedna nastupiti na Svjetskom kupu u Bakuu pa odmah zatim i u Dohi – rekao je Seligman.

POGLEDAJTE SEMAFOR

NOGOMET

Španjolska liga, 25. kolo: Betis – Mallorca (Budimir gol i asistencij­a) 3:3; njemačka liga, 23. kolo: Bayern – Paderborn 3:2; talijanska liga, 25. kolo: Brescia – Napoli 1:2; francuska liga, 26. kolo: Nice – Brest 2:2, Metz – Lyon 0:2

Druga HNL, 17. kolo: Dubrava Tim Kabel – Cibalia 2:1, Međimurje – Hrvatski dragovolja­c 1:2

FUTSAL

Prva liga: Crnica – Futsal Dinamo 2:2, Vrgorac – Alumnus Sesvete 8:1

KOŠARKA

Euroliga: Crvena Zvezda – CSKA 81:86, Bayern (Radošević 4) – Efes (Simon 11) 63:88, Panathinai­kos – Barcelona (Tomić 9) 81:92, Valencia – Makabi 82:85;

NBA: Utah Jazz izgubio je sa 104:113 od San Antonio Spursa, a Bojan Bogdanović u 33 minute na terenu zabio je 15 koševa (šut iz igre 3/13, trice 2/4) upisavši pritom šest skokova, jednu asistencij­u i jednu ukradenu loptu. Dejounte Murray je predvodio San Antonio do pobjede, utakmicu je završio s 23 ubačaja, a DeMar DeRozan je dodao 18 koševa. Luka Šamanić nije ulazio u igru za Spurse.

RUKOMET

Liga prvakinja: Bukurešt (Grubišić 16 obrana) – Ferencváro­s 27:24;

Mediterans­ke igre do 17 godina, polufinale: Hrvatska (Zovak 4, Čaprić 3) – Crna Gora 16:20. Danas (14 sati) za broncu igramo protiv Srbije.

UMJETNIČKO KLIZANJE Prvenstvo Hrvatske – kratki programi – napredne mlađe juniorke: 1. Medić (Medveščak); juniorke: 1. Kosić (Leda); junior: 1. Galjar (Leda); seniorke: 1. Cvijanović (Leda); senior: Kessler (Leda)

TENIS

ITF turnir tenisačica u Kairu, četvrtfina­le: Mrdeža (Hrv) – Djačenko (Rus) 1:6, 7:4, 4:0 predaja; ITF turnir tenisačica u Glasgowu, četvrtfina­le: Fett (Hrv) – Tomova (Bug) 3:6, 4:6;

ITF turnir tenisačica u Antalyji, četvrtfina­le: Njirić (Hrv) – Herezo (Kol) 2:6, 3:6

Uzuni i Karačić za 2:0 pobjedu Lokomotive

U prvoj utakmici 23. kola Prve Uzuni spretno je reagirao i već u HNL nogometaši Lokomotive sedmoj minuti momčad Gorana slavili su pobjedu 2:0 nad Varaždinom. Tomića je vodila. Uzuni je tako Pred 1787 gledatelja na nastavio seriju, u prošlom kolu varaždinsk­im tribinama kvalitetni­ji postigao je oba pogotka u pobjedi gosti nisu morali dugo lomiti 2:0 nad Istrom. otpor domaćina. U 38. minuti Fran Karačić, od

Nakon gužve i odbijanja lopte ove zime igrač Dinama na posudbi po 16-ercu domaćina, Myrto u Lokomotivi, pogodio je