POGLEDAJTE SEMAFOR

-

NOGOMET Europsko prvenstvo, žene, skupina

B, 3. kolo: Danska – Španjolska 0:1, Finska – Njemačka 0:3

Ruska liga, 1. kolo: CSKA – Ural (Miškić odigrao cijeli susret) 2:0, Grozny (Nižić nije ulazio) – Spartak 1:1

Telekom kup, finale: Köln – Milan (Rebić asistirao za prvi pogodak, izašao u 61. minuti) 1:2

Austrijski kup, pretkolo: Schwaz – LASK (Ljubičić postigao tri pogotka za 12 minuta) 1:9

Prijateljs­ke utakmice: Dubrava TK – Krka 1:3, Cibalia – Zrinski Jurjevac 3:0, Tottenham (Perišić nije ušao u igru) – Sevilla (Rakitić postigao pogodak), Celtic (Juranović odigrao prvo poluvrijem­e) – Blackburn 2:2, Hoffenheim (Kramarić postigao pogodak) – Salernitan­a 2:2, Blackpool – Rangers (Čolak igrao do 78. minute, Katić ušao u 65. minuti, Barišić postigao pogodak i izašao u 65. minuti) 1:2, Marseille (trener Tudor, Ćaleta-Car odigrao cijeli susret) – Norwich 0:3, Inter (Brozović ušao u 64. minuti) – Monaco 2:2, West Ham (Vlašić postigao pogodak, izašao u 63. minuti) – Reading 1:1, Udinese (Benković postigao pogodak, igrao cijelu utakmicu) – Union 3:3, Sampdoria – Parma (Jurić postigao pogodak) 1:1

KOŠARKA

Europsko prvenstvo do 20 godina, divizija A, skupina A, prvo kolo:

Hrvatska – Francuska 65:76 ODBOJKA Europsko prvenstvo, kadetkinje,

skupina A, 1. kolo: Hrvatska – Bugarska 3:2. Lana Sesar s 27 osvojenih bodova bila je najučinkov­itija u našim redovima, Tonka Bošnjak i Lana Francetić dodale su po 12, Laura Kesar 11 bodova. Sljedeći susret naše djevojke igraju protiv favorizira­ne Srbije, koja je u 1. kolu pobijedila Njemačku s 3:2 RUKOMET Europsko prvenstvo, juniori

– razigravan­je za 13. mjesto:

Hrvatska – Poljska 31:33 TENIS ITF turnir tenisačica u Rimu (zemlja,

60.000 USD), polufinale: Würth (Hrv) – Šnajder (Rus) 6:2, 6:4 (Würth je nadomak najvećeg uspjeha; dolazi na 186. mjesto WTA liste, što je napredak od 51 mjesta). ITF Futures tenisača u Litiji, Slovenija (zemlja, 15.000 USD),

parovi – finale: Rikl/Vocel (Češ) – Podvinski/Rogić Hadžalić (Hrv) 6:0, 6:2. (af) AUTOMOBILI­ZAM Finac Kalle Rovanpera u Toyoti

zadržao je vodstvo nakon 18 brzinskih ispita estonskog relija, sedme stanice Svjetskog WRC prvenstva. Rovanpera vodi s 29 sekundi prednosti ispred momčadskog­a kolege Britanca Elfyna Evansa, dok je na trećem mjestu Estonac Ott Tanak u Hyundaiju s nešto više od minute zaostatka.