PředPlacený servis Škoda

Pohodlí, spolehlivost, úspora času i financí

MF DNES - - AUTOSALON - www.predplacenyservis.cz

Předplacený servis majitelům výrazně usnadňuje údržbu auta. Pokud si při zakoupení nového vozu tuto službu objednají, nemusí se v následujících letech starat o náklady spojené s údržbou, neboť náklady na předepsané servisní prohlídky nebo opravy způsobené běžným opotřebením jsou již zahrnuty v ceně. Mají tak možnost maximálně si vychutnat pět let v klidu.

Náklady na servis vás nepřekvapí

Škoda Auto nabízí ke všem svým modelům dva stupně předplaceného servisu v délce trvání pěti let, přičemž ceny se liší podle modelu a zvoleného nájezdu kilometrů. Základní varianta Standard zahrnuje náklady na všechny výrobcem předepsané servisní úkony počínaje výměnou oleje, olejového, pylového nebo vzduchového filtru, zapalovacích svíček nebo brzdové kapaliny. Rozšířená varianta Plus navíc obsahuje i výměnu dílů podléhajících opotřebení, jako jsou komponenty brzd, spojky, tlumiče atd. Pak prostě jen přijedete do jednoho z více než dvou stovek autorizovaných servisů, kde vašemu vozu poskytnou nejlepší možnou péči. A odjedete bez placení.

Výdaje pod kontrolou

Služba předplacený servis je cíleně nastavena tak, aby bylo výhodné si ji při koupi nového vozu objednat. Můžete zvolit předpokládaný nájezd šedesát, sto nebo sto padesát tisíc kilometrů. Bez ohledu na vývoj cen náhradních dílů, ceny práce a dalších položek je cena servisního balíčku konečná. Úspory proti průběžně hrazenému servisu přitom dosahují v praxi až několika tisíc korun. Služba předplacený servis se v případě prodeje přenáší automaticky na nového majitele, čímž se citelně zvyšuje i hodnota ojetého vozidla.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.