VÍTĚZ REKONSTRUKCE ZA 100 000 KČ

MF DNES - - AKTUALITY -

SOUTĚŽ REKONSTRUKCE MÁ SVOU VÍTĚZKU. JE JÍ JANA KOZÁKOVÁ VOLRÁBOVÁ Z PRAHY 9. CENU – VOUCHER ZA 100 000 KČ VĚNUJE SPOLEČNOST PROBYDLENÍ.

Jana Kozáková Volrábová zvítězila s následujícím příběhem: „Dobrý den, na přiložených fotkách je kuchyně v bytě, kam jsem se ve svých 52 letech přistěhovala za mým – od té doby – manželem. Je to malý byt o dvou místnostech. Kuchyně je vlastně kuchyní a pracovnou paleontologa zároveň. Manžel je smířen s tím, že se kuchyně opravdu musí zrekonstruovat. Moje představa jsou vestavěné spotřebiče (lednička, myčka, trouba, varná deska apod.), vše nejlépe ve světlé barvě. Vzhledem k tomu, že žijeme ve 4. patře, na původní parkety počítáme položit nové linoleum či něco na ten způsob. V rohu, kde je paleontologovo pracoviště, mám představu dost mlhavou – nějaký pracovní stůl, skříňky nejlépe se zasunovacími dvířky. Uznejte sami – kdo k nám vstoupí, vstoupí do skladiště kombinovaného s pracovnou a já si v tom všem chaosu vařím na maličkém prostoru. Budeme-li vybráni, budu šťastná, neboť to bude velký impulz začít a neodkládat.“

• Společnost Probydlení bude vítězku v příštích dnech kontaktovat a na výslednou podobu rekonstruovaného prostoru se čtenáři DOMA DNES mohou těšit v první polovině příštího roku.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.