ŠTÍR 23. 10. – 22. 11.

Pro výchovu svých dětí dostanete moudrou radu: naučte je zažívat zklamání. Máte tendenci své potomky neustále chránit, což nemusí být správné. Život se skládá ze spousty zklamání, a čím dříve se s ním děti naučí vyrovnávat, tím snazší to budou mít v budou

MF DNES - - ONA DNES HOROSKOP -

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

Budete důslední v tom, že krok po kroku splníte všechno, co jste si zapsali do diáře na tento týden. Sami sebe překvapíte svou schopností dotahovat věci do konce a neodkládat povinnosti, byť jsou nepříjemné. Odměňte se odpočinkovým víkendem.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Na pracovišti se dostanete do křížku s někým, kdo má jinou představu o vaší společné práci. Protože vám ale oběma půjde o stejnou věc, poměrně rychle se dokážete domluvit a v dotyčném najdete skvělého parťáka, se kterým vytvoříte ideální tým.

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Z malicherného sporu v práci se stane konflikt, který naroste do obřích rozměrů a vy si s ním nebudete vědět rady. Nemáte hádavou povahu, ale teď to po dobrém asi nepůjde. Rozhodne síla osobnosti a také způsob řešení. Když nebudete kličkovat, máte šanci uspět.

RYBY 20. 2. – 20. 3.

Nebojte se prosazovat své nápady, v těchto dnech jste

mimořádně tvůrčí. Pokud se kolegové na vaše návrhy netváří, může hrát roli jejich žárlivost. Vaše invence jim vadí, protože oni sami se trápí a nedokážou přijít s ničím novým. Nenechte si zkazit náladu.

LEV 23.7.–22.8.

Ocitli jste se ve finančních problémech, za které si můžete sami. Nemyslíte na horší časy a v posledních měsících jste příliš utráceli. Tentokrát dostanete lekci, která vás zachrání od větších potíží. Musíte si však projít krizí, abyste některé chyby neopakovali.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Některá vaše rozhodnutí působí riskantně a neuváženě, vy byste však měli mít jasno

v tom, za čím jdete. Pustili jste se do velkého projektu, který musíte mít promyšlený do posledního detailu a vědět, čeho chcete dosáhnout. Jedině tak se vám bude dařit.

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Neslibujte, co nedokážete

splnit. Možná je to v určitou chvíli to nejjednodušší řešení, ale nemusí se vyplatit, protože plané sliby vás časem stejně doženou. Můžete ztratit důvěru někoho blízkého, komu začne vadit vaše neschopnost odhadnout vlastní možnosti.

PANNA 23.8.–22.9.

Dávejte si větší pozor, jak se chováte k partnerovi. Když na něm budete neustále hledat chyby a nenajdete pro něj vlídné slovo, nemůžete očekávat, že doma zavládne pohoda. Třeba si to ani neuvědomujete, ale v poslední době dokážete být pěkně jedovatí.

VODNÁŘ 21. 1. – 19. 2.

Ačkoliv jste v minulých týdnech pociťovali únavu a špatně jste se soustředili, teď jste

fit a plní elánu. Nepromarníte už jediný den a pokusíte se dohnat všechny aktivity, na které jste neměli energii. Možná si kvůli tomu dokonce prodloužíte víkend.

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Řiďte se vlastním rozumem a nespoléhejte na to, že vám někdo poradí, jak se

zachovat. Musíte se naučit stát si za svými rozhodnutími, být za ně zodpovědní a také uznat chybu. Že se tohle všechno teprve učíte? Čeká vás zkouška, ve které byste měli obstát.

VÁHY 23. 9. – 22. 10.

Do vašeho života zasáhne nepříjemná náhoda, která leccos zkomplikuje. Přijměte ji jako fakt a nehloubejte nad tím, jestli existuje spravedlnost. Lepší bude smířit se se skutečností. Nepotrvá to dlouho a najde se řešení, které pro vás bude přijatelné.

Newspapers in Czech

Newspapers from Czech Republic

© PressReader. All rights reserved.