MF DNES

Karlovy Vary mají v baráži k extralize nejblíž

-

HC Energie K. Vary 3:0 Rytíři Kladno HC Verva Litvínov 3:2 HC Dukla Jihlava

Branky a nahrávky: 6. J. Černý (Baránek, Gula), 53. J. Mikúš (Sörvik, M. Hanzl), 56. Gerhát (Sörvik, Iberer) - 19. Skořepa (P. Straka, Suchánek), 28. F. Seman (D. Čermák, Kořenář). Rozhodčí: Pešina, Šír - Brejcha, Pešek. Vyloučení: 4:3, navíc Frolo (Litvínov) 10 minut za nesportovn­í chování. Využití: 1:1. Diváků: 4 642. Třetiny: 1:1, 0:1, 2:0. Litvínov: Kantor - Sörvik, Baránek, Gula, Frolo, Z. Sklenička, Iberer - M. Hanzl, J. Mikúš, J. Černý - Jánský, V. Hübl, F. Lukeš - Řehoř, Gerhát, Trávníček - Matoušek, Válek, L. Doudera. Trenéři: Šlégr, Weissmann, Skuhrovec a D. Stránský. Jihlava: Kořenář - De la Rose, Suchánek, Stříteský, J. Zdráhal, Šidlík, Váňa - P. Straka, Skořepa, Diviš - Čachotský, A. Zeman, Anděl D. Čermák, R. Hubáček, Seman - Rys, M. Hlinka, Půža. Trenéři: Vlk a F. Zeman. Branky a nahrávky: 11. Vachovec (Skuhravý), 30. Kohout (Gríger, O. Beránek), 47. Balán (Flek). Rozhodčí: Hradil, Kikka - Gebauer, Tošenovjan. Vyloučení: 2:4, navíc Štich (Kladno) 5 min. a do konce utkání. Bez využití. Diváků: 5 502 (vyprodáno). Třetiny: 1:0, 1:0, 1:0. Karlovy Vary: Závorka - Podlipnik, Šafář, Plutnar, M. Rohan, Kovačevič, Krejčí, A. Rulík - Flek, Balán, T. Rachůnek - Kohout, Gríger, Beránek - Šik, Skuhravý, Vachovec Vrdlovec, Kverka, Stloukal. Trenéři: Pešout a Mariška. Kladno: Cikánek - Štich, Zelinger, Svedlund, Repe, Lenďák, Kehar, od 37. Matula - Kružík, T. Kaut, Redlich - Tůma, Kubík, Kloz - Zikmund, Machač, M. Hořava ml. - Pekr, Přikryl, Strnad. Trenéři: M. Hořava st. a Patera.