ايرانپوريان: مساوي با فولاد نتيجه عادلانهاي بود

Iran Varzeshi - - فوتبـــال ایـــران نمرات بازیکنان از 10 محاسبه میش -

محمد ايرانپوريان مدافع تراكتورســازي كه يكي از بهترينهاي اين فصل بوده، در بازي با فولاد خوزستان به دليل محروميت غايب بود. ايرانپوريان درباره غيبتش در اين بازي ميگويد: «من فكر ميكنم همه بازيكنان زحمت كشــيدند و تلاش كردند تا نتيجه خوبي كســب شــود اما به هر حال ما در شرايطي هستيم كه غيبت هر بازيكني مشكلســاز ميشود. با توجه به اينكه تعداد زيادي بازيكن نداريم، غيبت هر بازيكني ضربه ميزند. با وجود اين فكر ميكنم با توجه به شــرايطي كه بر بازي حاكم بود عادلانهترين نتيجه براي مســابقه فولاد و تراكتورســازي تســاوي بود. تيم ما كيفيت بازي خيلي بالايي را ارائه نداد و متاسفانه اخراج مهدي كياني هم مزيد بر علت شد تا نتوانيم به برد برسيم.»

ايرانپوريان درباره شــانس قهرماني تراكتور ادامه ميدهد: «شانس قهرمانيمان بسيار كمرنگ شده. هنوز كورسويي از اميد باقي مانده اما واقعا ديگر خيلي سخت است قهرمان شويم.»

مدافع تراكتورســازي درباره شــانس دعوتش به تيم ملي هم ميگويد: «من تلاشم را انجام دادم تا بتوانم يكي از بازيكنان منتخب كارلوس كيروش باشم. هر بازيكني آرزو دارد به تيم ملي برسد و من هم از اين قاعده مستثني نيستم. اميدوارم در فهرست تيم ملي براي بازي با قطر و چين باشم اما اگر اينطور هم نشود براي تيم ملي در ادامه رقابتهاي مقدماتي جام جهاني آرزوي موفقيت ميكنم.»

Newspapers in Persian

Newspapers from Iran

© PressReader. All rights reserved.