פייר, הופתענו

מכבי ת"א הרשימה בפתיחת היורוליג והביסה 71:88 את באמברג בגרמניה ● פייר ג'קסון להט עם 27 נקודות 5) מ 5 לשלוש( ו 9 אסיסטים ● בשבוע הבא: באסקוניה בהיכל

Israel Hayom - - ספורט - אבי סגל

הקבוצה החדשה לגמרי של מכבי ת"א פתחה את עונת היורוליג שלה עם ניצחון חוץ נאה למדי, 71:88 על באמברג הגרמ נית. זה קרה בזכות הצגה של שחקן אחד, הרכז פייר ג'קסון, שע ליו יכולה מכבי לסמן וי גדול בבחירה. 27 נקודות, 5 מ 5 לש לוש, 9 אסיסטים ו 7 ריבאונדים היו חלק מההצגה שלו, שהגיעה לשיאה ברבע הרביעי שבו ניצחו הצהובים .12:33

מכבי חסרה במשחק הזה את יובל זוסמן, שסובל מווירוס בבטן, בעוד כארם משעור ואיתי שגב נשארו מחוץ לרוטציה. נבן ספאחיה פתח הכי רחוק מ"חוק רוסי", והעלה חמי שיית זרים: פייר ג'קסון, דיאנדרה קיין )שהיה פצוע לאחרונה(, מייקל רול, ג'ונה בולדן וארט פראחוסקי.

באמברג איבדה הקיץ את כל השלד המוביל שלה, שהש תדרג לו במקומות גבוהים יותר. היא שיחקה אתמול בלי קווינסי מילר, בעונה שעברה במכבי ת"א, ועוד מעט כנראה מחוץ בבאמברג על רקע של בעיות התנהגות. לפחות בשלב הראשוני של העו נה אפשר לומר שהגרמנים נחלשו לעומת העונה שעברה.

ברבע הראשון מכבי התקשתה פעמיים: התקפית )סיימה 14 נקו דות( ובהגנת הגבוהים הרכה שלה. באמברג הובילה מהפתיחה והגיעה במהלך הרבע גם ל 8 הפרש. כל זה כשמכבי כופה עליה רק איבוד כדור אחד. ברבע השני עלתה הק בוצה הביתית ל ,22:30 אבל מכבי החלה למצוא הרכבים נכונים וזה קרה בעיקר כשג'קסון על המג רש. עד עכשיו ניתן לומר בבירור: ג'קסון נכנס חזק לעניינים, בעוד נוריס קול, שחזר השבוע אחרי כמעט חודש בחוץ, ממש לא.

מכבי הצליחה להפוך את התו צאה ולעלות ליתרון 34:37 סמוך למחצית, וירדה להפסקה בפער נקודה (36:37) אחרי שפיגרה בה במהלך כ 18 דקות מתוך ה .20 ברבע השלישי מכבי המ שיכה ל ,40:46 אבל בא מברג חזרה מהר מאוד לעניינים ואחרי נדנדה בתוצאה שלשה של לוקה שטייגר הובילה את המקומיים ל 55:59 בסוף הרבע השלישי.

פייר ג'קסון חזר אחרי כמה דקות מנוחה ומייד ראו את השינוי. ג'קסון עשה הכל, היה מעורב בכל מהלך וב עיקר היה בלתי עציר. לבד, על הגב שלו, הוא הוביל את הבריחה הגדולה של הצהובים, שרשמו ניצחון גדול והשיגו ביטחון להמשך הדרך.

עוד אתמול: לוקה דונצ'יץ' פתח עונה בהמשך לקיץ שלו. הגארד הס לובני הצעיר והנפלא קלע 27 נקו דות בניצחון ריאל מדריד בחוץ על אנאדולו אפס .74:88 ארמאני מי לאנו הדהימה עם 16:30 בתום הרבע הראשון במוסקבה, אבל צסק"א ידעה לנצח את המשחק .84:93

צילום: אתר היורוליג

האקט בדרך לסל של מכבי, אתמול בבאמברג

Newspapers in Hebrew

Newspapers from Israel

© PressReader. All rights reserved.