Oppsettet for VM-sluttspillet i fotball i Russland i sommer
Oppsettet for VM-sluttspillet i fotball menn i Russland:
Torsdag 14. juni:
Gruppe A: Russland – SaudiArabia 17.00 (i Moskva). Fredag 15. juni:
Gruppe A: Egypt – Uruguay 14.00 (i Jekaterinburg). Gruppe B: Marokko – Iran 17.00 (i St. Petersburg), Portugal – Spania 20.00 (i Sotsji).
Lørdag 16. juni:
Gruppe C: Frankrike – Australia 12.00 (i Kazan), Peru – Danmark 18.00 (i Saransk).
Gruppe D: Argentina – Island 15.00 (i Moskva), Kroatia – Nigeria 21.00 (i Kaliningrad). Søndag 17. juni:
Gruppe E: Costa Rica – Serbia 14.00 (i Samara), Brasil – Sveits 20.00 (i Rostov-na-Donu). Gruppe F: Tyskland – Mexico 17.00 (i Moskva).
Mandag 18. juni:
Gruppe F: Sverige – Sør-Korea 14.00 (i Nizjnij Novgorod). Gruppe G: Belgia – Panama 17.00 (i Sotsji), Tunisia – England 20.00 (i Volgograd).
Tirsdag 19. juni:
Gruppe A: Russland – Egypt 20.00 (i St. Petersburg). Gruppe H: Colombia – Japan 14.00 (i Saransk), Polen – Senegal 17.00 (i Moskva).
Onsdag 20. juni:
Gruppe A: Uruguay – Saudi-Arabia 17.00 (i Rostov-na-Donu). Gruppe B: Portugal – Marokko 14.00 (i Moskva), Iran – Spania 20.00 (i Kazan).
Torsdag 21. juni:
Gruppe C: Frankrike – Peru 14.00 (i Jekaterinburg), Danmark – Australia 17.00 (i Samara).
Gruppe D: Argentina – Kroatia 20.00 (i Nizjnij Novgorod). Fredag 22. juni:
Gruppe D: Nigeria – Island 17.00 (i Volgograd).
Gruppe E: Brasil – Costa Rica 14.00 (i St. Petersburg), Serbia – Sveits 20.00 (i Kaliningrad). Lørdag 23. juni:
Gruppe F: Tyskland – Sverige 17.00 (i Sotsji), Sør-Korea – Mexico 20.00 (i Rostov-na-Donu). Gruppe G: Belgia – Tunisia 14.00 (i Moskva).
Søndag 24. juni:
Gruppe G: England – Panama 14.00 (i Nizjnij Novgorod). Gruppe H: Japan – Senegal 17.00 (i Jekaterinburg), Polen – Colombia 20.00 (i Kazan). Mandag 25. juni:
Gruppe A: Uruguay – Russland 16.00 (i Samara), Saudi-Arabia – Egypt 16.00 (i Volgograd). Gruppe B: Spania – Marokko 20.00 (i Kaliningrad), Iran – Portugal 20.00 (i Saransk). Tirsdag 26. juni:
Gruppe C: Danmark – Frankrike 16.00 (i Moskva), Australia – Peru 16.00 (i Sotsji). Gruppe D: Island – Kroatia 20.00 (i Rostov-na-Donu), Nigeria – Argentina 20.00 (i St. Petersburg). Onsdag 27. juni:
Gruppe E: Serbia – Brasil 20.00 (i Moskva), Sveits – Costa Rica 20.00 (i Nizjnij Novgorod). Gruppe F: Mexico – Sverige 16.00 (i Jekaterinburg), Sør-Korea – Tyskland 16.00 (i Kazan). Torsdag 28. juni:
Gruppe G: England – Belgia 20.00 (i Kaliningrad), Panama – Tunisia 20.00 (i Saransk). Gruppe H: Senegal – Colombia 16.00 (i Samara), Japan – Polen 16.00 (i Volgograd).
Lørdag 30. juni: Åttedelsfinaler: C1 – D2 16.00 (i Kazan), A1 – B2 20.00 (i Sotsji). Søndag 1. juli: Åttedelsfinaler: B1 – A2 16.00 (i Moskva), D1 – C2 20.00 (i Nizjnij Novgorod).
Mandag 2. juli: Åttedelsfinaler: E1 – F2 16.00 (i Samara), G1 – H2 20.00 (i Rostov-na-Donu).
Tirsdag 3. juli: Åttedelsfinaler: F1 – E2 16.00 (i St. Petersburg), H1 – G2 20.00 (i Moskva).
Fredag 6. juli:
Kvartfinale 1: Vinner A1/B2 – vinner C1/D2 1 16.00 (i Nizjnij Novgorod). Kvartfinale 2: Vinner E1/F2 – vinner G1/H2 5 20.00 (i Kazan). Lørdag 7. juli:
Kvartfinale 3: Vinner F1/E2 – vinner H1/G2 16.00 (i Samara). Kvartfinale 4: Vinner B1/A2 – vinner D1/C2 20.00 (i Sotsji). Tirsdag 10. juli: Semifinale: Vinner kvartfinale
1 – vinner kvartfinale 2 20.00 (i St. Petersburg).
Onsdag 11. juli:
Semifinale: Vinner kvartfinale
3 – vinner kvartfinale 4 20.00 (i Moskva).
Lørdag 14. juli:
Bronsekamp: 16.00 (i St. Petersburg).
Søndag 15. juli:
Finale: 17.00 (i Moskva).
NB! Alle tider er oppgitt i europeisk sommertid. (NTB)