KONFIRMASJON

Faedrelandsvennen - - NÆRT -

Hu­ma­nis­tisk konfirmasjon KIL­DEN, LØR­DAG 6. MAI

Kl. 12.00:

Mi­riam Emi­lie An­dre­as­sen

Be­lagoun

Tor Fjell­dal Ber­ge Adri­an Xant­hopou­los

Do­man­sky

Sigrid Van Helvoirt

Tor Jar­dar Hom­me

Sti­ne Hus­dahl Ben­ja­min Jo­hann­es­sen Mag­nus Cas­per­sen Karl­sen Linea Klø­ge­t­vedt Tom­my Se­land Lar­sen Mat­hil­de Løkås Ole-hen­ry Løv­dal Michael Mos­vold Au­gust Myh­re

Si­men Maas­bach Ha­rald Ni­ko­lay Lund Ol­sen Ju­ne Rys­stad

He­le­ne Skis­land

Ade­la Søy­land

Em­ma An­der­sen

Guri Da­le­ne

Ame­lia So­fie Mele­fas Erik­sen Kris­tof­fer Fud­ge Mar­cus Grøds

Emil Ni­co­lai Haa­ve Tho­mas Ki­land

Andrea Rand­by Kop­stad San­der Lie­ber­mann

Nora Lø­v­oll

Fa­bi­an Li­an Me­ling Mag­nus Trægde Munks­gaard Ma­ria Olaus­sen Hart­mann

Møkle­bust

Ju­lie Løv­dal Ni­ko­lai­sen Her­man Od­der­støl Ras­mus­sen Bra­ge Rop­stad Sør­gaard Se­bas­ti­an Than Valum Ce­line H Wint­her­bo Jen­ny Hel­land Aa­sen

Ben­dik Aug­land-furre­bøe Adam Kva­re­nes Bjørne­støl San­der Trond­sen Bus­te­rud Jan-richard Nygaard Gunn­holt Nils Hen­rik Gy­land To­bias Al­næs Ho­ven

Birk Lee Jo­han­sen

Thea As­skildt Jo­han­sen Eline Krü­ger

Chris­ti­an Kva­re­nes-an­dre­as­sen Leah Knar­vik Kvist The­odor Lorentz Kling­strøm

Matt­hie­sen

Linn Mi­ran­da Mos­fjeld Con­rad Se­ve­rin Mül­ler Ing­rid Fre­de­rica Fu­na Re­ed Andrea Han­naas Rei­tan Vet­le Reinertsen Tvedt Ben­ja­min Bø­je Aas

Kl. 14.00

Be­ne­dic­te Bea­ta Bent­sen Agate Romme­tveit Birke­dal To­bias Ju­el Carl­sen Pe­der Ju­el Carl­sen

Tu­va So­fie Ed­vard­sen Andrea Glad­haug Sondre Haa­kon­seth Jo­han Je­ger Jør­gen­rud Si­men Klings­heim

Si­ri Knud­sen

Ja­cob Sch­ra­der Kvan­vig San­der Næs

Ing­rid Ol­sen

Ce­line Tvei­taa Pe­der­sen Stei­nar En­gen Smith Tatja­na Stein

He­le­ne Na­gy Øst­berg Kata­ri­na Dyr­seth

Ki­ra So­fia Foss­ner To­bias Pe­er­sen Fret­heim Re­bek­ka Eliza­beth Gjest­land Jo­han­n­es Brand­sar Gul­dahl Mat­hias Gum­pen Gun­der­sen Lai­la Løv­heim Hakkam Lud­vig Tvei­de Jen­sen Lu­cas Jung­nell

He­le­ne Le­raand

Alva Ju­li­ane Leg­gett Alex­an­der Mol­le

Hans Chris­ti­an Mor­ka Be­ne­dic­te Brei­støl Sund­bø Kris­tof­fer Abra­ham­sen Tveit­dal An­ne Vis­scher

Si­gurd Wor­ren

Mar­cus Bergh

Ema­nu­el Birke­land-bang Sondre Espe­land Caro­li­ne Hertz­berg Hin­dersland Sand­ra Høy­land

Hed­da Wa­ren Kjelle­berg Alex­and­ra Kod­våg

Ti­ril Ma­rie Lars­sen

Max Lee

Thea Skrane­fjell Mar­tens Ak­sel Mon­rad-krohn

Ida Mi­kae­la Salö

Ida Stalle­mo

Aron Sværd

Byron Kristop­her R. Wil­liam­son Michael Aase

Un­je Ramo­na Si­ring Aas­land

Kl. 16.00

Siwon Choi

Eli­se Chris­ti­an­sen Mar­tin Grev­sen An­nie Gunn

Jør­gen Rein­hardt Trøn­nes

Ham­mers­mark Ma­ri­el­le Hans­sen Odi­ne Ma­rie Jen­sen Li­ne Ras­mine Jen­sen Ben­dik Kris­tof­fer Li­an Mi­riam Min­zhen Loy­ko Ole Mu­stad

Ni­klas Tor­jus­sen Gi­na Vel­ken

Os­car Emil Aa­nen­sen

Hen­rik Car­ron Bak­ke Hen­rik Bjørn­dal Han­na Fas­ting Gar­by Ra­kel Hog­stad Hannah Kirke­by

Ina He­len Knud­sen Tho­mas Gjermund­nes Lie Sean John­s­tone Mel­lin­gen Ed­win Lee Nord­eng Den­nis Næss

Ru­ben Næss

Lars Rakke­stad Oli­ver Emil Ree Karl-erik Rød­støl Hen­rik Gullak­sen Aas

Da­ni­el Alek­san­der Ben­dik­sen Ramo­na Mersland Bernt­sen Pia Sø­dal Brat­te­rud Fred­rik Amund­sen Ei­det Sel­ma So­fie Eike­land Ju­li­an Jer­nes

Oli­ver Pe­ter Macin­tosh Andrea Maasei­de Emi­lie Bakke­vold Ni­el­sen Hal­vard Andreas Ome­stad Tu­va Birke­land Ope­dal Hed­da Birke­land Ope­dal Jo­nas Le­an­der Ov­nan, Her­man Ig­le­bæk Ruud Live Klæ­boe Øde­gård

Jon Olav Grend­stad Aabrek Li­ne Ha­ar­berg Åge­sen

MUSIKKENS HUS, SØNDAG 7. MAI

Jo­nas Ånon­sen Chay­ed Fred­rik Hel­mer­sen Espe­land Truls Ben­ja­min Ja­cob­sen Ca­mil­la Fran­cis­ca Mora Ina No­de­land Mats Ny­pan

Vet­le Berg Ol­sen Ge­org Ove­sen

Ka­ren Vi­via­na Rosse­land Ra­fael Slette­bøe To­bias Of­stad Sol­berg Da­ni­el Svens­son San­der Mor­ris Smith Tengs Mi­kal Thor­stensen

Er­le Try­dal

Tu­va Kjøl­seth Ven­nesland Man­s­or Zaid Andrea Øver­kil Ås­land

Flek­ker­øy bede­hus SØNDAG 7. MAI KL. 11.00

Sa­ra Lo­land Sa­ra Enges­land Nora Kjel­le­vik Si­ri Arne­sen Ben­ja­min Hen­ne­li Da­vid Nil­sen Se­bas­ti­an Ol­sen Da­vid Martinsen

Helle­myr kir­ke LØR­DAG, 6. MAI

Kl. 12.00:

Ama­lie Su­vat­ne Ann-ma­rie Ae­ro­nu­wy Fran­coi­se Re­vil­lard

Be­ni­ta Gab­ri­el­sen And­rews Da­ni­el Svin­gen Eli­sa­beth Kragh

Eric Faa

Fred­rik No­de­land

Joakim Sil­va Tor­kild­sen Kristian So­lum

Li­se Hag Tellef­sen

Ma­rie Dvergs­nes

Mat­tias Tor­kild­sen Me­lis­sa Knau­sen Aa­ser Sarah Bak­stad Trond­sen Se­bas­ti­an Au­gust Avenstroup

Kl. 14.00:

André Kalvø Hå­kon­sen Ce­lina Ross Løv­dal Cla­ra Eli­sa­beth Mül­ler Da­ni­el Th­ra­na

Eli­se Lin­nea John­son Hå­kon Groms­rud Dol­men Je­sper Tung­land Dov­land Jo­hanne Her­land

Ka­te Nat­vig

Mar­te Kall­hovd

Mats Tor­rey Tjøm Flottorp Mor­ten Opås Mag­nus­sen Se­bas­ti­an Jør­gen­sen Fal­kum Sondre Bre­dal Sol­heim Vet­le Kalvø Hå­kon­sen Vil­de Slei­re Jør­gen­sen

Rande­sund Kir­ke LØR­DAG 6. MAI KL. 11.00:

Mat­hil­de Am­ble Sondre Am­ble Je­sper Fred­rik­sen Philip Wal­lace Gab­ri­el­sen Bir­git­te Hæ­stad Mor­ten Jah­ren

John Richard Jo­nas­son Andreas Klau­sen Kristian Nils Knørzer Re­bek­ka Lo­ka

Ada So­fie Møre­trø Sarah Ne­ve­stad Ma­ri­us Sode­fjed Ca­mil­la Sø­ren­sen Ma­ri To­bias­sen Emi­lie Øie Tversland Da­ni­el Tøn­nes­sen Mar­tin Tøn­nes­sen Vegard Wold

Fi­ladel­fia og Be­ta­nia SØNDAG 7. MAI KL. 11.00

Fel­les fest­guds­tje­nes­te blir i Fi­ladel­fia, Elve­gata 11 A. Em­ma Strau­me Aat­ei­gen Han­na An­der­sen Jo­na­tan Ber­ge Ben­ja­min El­va­tun Da­le Isa­bel Karun de Al­mei­da Sjons­ti

Enge­bak­ken

Ber­ti­ne Er­klev

Re­becca Fjel­de Far­stad

Erik And­re Fred­rik­sen

Ida Frigs­tad

Philip Gaude­stad

Filip Gutt­orm­sen Tho­mas Han­sen

Fred­rik Han­sen

Kristian Han­sen Ben­ja­min Haug­land

Nora Hol­berg

Tim Hol­bæk

Sop­hia L. Hå­land

Ju­lie Isach­sen

Linn Bjør­narå Ja­kob­sen Sondre Krog­sæ­ter Jen­sen Mar­te Hov­stad Jor­tveit Al­ber­ti­ne Sjå­vaag Kjos­a­vik And­rew Munke­jord Lamb Ni­ko­lai Lun­de Se­bas­ti­an And­res Mon­teci­nos Natanael Nsa­geza

Mats Paul­sen

Re­né Rob­stad

Ra­kel Val­vik San­nar­nes

Lil­ly Sø­dal

Ida Ma­rie To­bias­sen Bas­ti­an Ege Tveit Chris­ti­an Sa­mu­el­sen Tønne­sen Jo­nas André Vi­ken Mat­hias Wiig Wen­nesland Ka­ren War­da

Dom­kir­ken SØNDAG 7. MAI:

Sigrid Abus­land Ti­ne So­fie Ha­gen Os­car Al­bert Sei­len Sa­ra Ma­rie Stray Ce­lina Gab­ri­el­le Vaags

Newspapers in Norwegian

Newspapers from Norway

© PressReader. All rights reserved.