CZAS SKROMNOŚCI

Angora - - Przegląd Tygodnia Felietony Niekontrolowane - BOHDAN MELKA

Do gdańskiego Naftoportu wpłynął tankowiec Delta Kanaris z dostawą 130 tys. ton ropy z Iranu. Przeznaczona jest ona dla Orlenu; używana jest do mieszanek z surowcem rosyjskim, bardziej zasiarczonym.

Przed sądem w Pruszkowie stanęli były lider KOD Mateusz Kijowski i były skarbnik tej organizacji Piotr Ch. Oskarżeni są o poświadczenie nieprawdy w fakturach i przywłaszczenie 121 tys. zł ze zbiórek KOD.

Pierwszy Sekretarz Polskiej Zjednoczonej Partii Prawo i Sprawiedliwość towarzysz Jarosław Kaczyński, po nieudanym, zakończonym totalną klęską eksperymencie zaszczepienia POKORY w szeregach władzy, obrał kurs na SKROMNOŚĆ. W tym kierunku będzie teraz zmierzała przewodnia siła narodu. O odwrocie, zejściu z jedynej słusznej drogi nie ma mowy, ponieważ „Społeczeństwo oczekuje skromności i ta skromność będzie wprowadzona. Vox populi, vox Dei. Głos ludu, głos Boga”. Dla Jarosława, posła prostego dzierżącego całą władzę w swoich rękach wola Suwerena jest rzeczą świętą. Toteż nikogo nie zdziwiło zdecydowane i kategoryczne odcięcie się od Beaty Nagrody Nam Się Należały Szydło, będącej twarzą „Dojnej Zmiany”! Przyciął prezes pazurki Beci i sprowadził ją do parteru. Umiłowany, jedyny Pan i Władca Przenajświętszej Rzeczypospolitej numer

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.