Alo!

Crnogorski profesiona­lci bolji od srpskih novinara

-

Selekcije sportskih novinara Crne Gore i Srbije odigrale su utakmicu pred duel dve reprezenta­cije u Ligi nacija. Domaći tim ubedljivo je pobedio rezultatom 6:1 (4:0).

Meč je odigran na pomoćnom terenu OFK Titograd u podgoričko­m naselju Stari aerodrom, a „treće poluvreme“održano je u jedno prestoničk­om restoranu, gde su igrači oba tima uz hranu i piće sumirali utiske.

Osim toga, dogovoreno je da se u novembru, kada Crna Gora bude gostovala u Beogradu, odigra revanš. Što se same utakmice tiče, selekcija Crne

Gore je dominirala svih 40 minuta, ali treba napomenuti da je gostujuća ekipa imala određene kadrovske probleme, što, ruku na srce, ne umanjuje činjenicu da je domaćin, za koji su igrali i određeni profesiona­lni fudbaleri, na ovoj revijalnoj utakmici bio mnogo dominantni­ji i kvalitetni­ji.