Nu intar studentfesten stan
Elektrikergymnasiet, Tellusborgsvägen 71, klockan 14.00.
Enskilda Gymnasiet, Tegnérlunden, klockan 14.00.
Atleticagymnasiet, Nordenflychtsvägen 70, klockan 12.00.
Drottning Blankas Gymnasieskola, Fyrvaktarkroken 13, klockan 13.00.
Kung Saga Gymnasium, Telefonvägen 20, klockan 13.30. Stockholm International School, Johannesgatan 18, klockan 13.00.
Bromma gymnasium, Nyängsvägen 152–154, klockan 13.00.
Kungsholmens gymnasium, Hantverkargatan 67–69, klockan 13.00
Spånga gymnasium, Adolf Rudbecks väg 21, klockan 11.00.
Östra Reals gymnasium, Karlavägen 79, klockan 13.00
LBS Stockholm Södra, Fyrvaktarkroken 13, klockan 14.00.
Realgymnasiet i Stockholm, Trekantsvägen 3, klockan 14.00.
Didaktus Liljeholmen, Lövholmsvägen 2, klockan 13.00. Grillska Gymnasiet, Årstaängsvägen 31B, klockan 13.30 vid Logårdstrappan.
Bernadottegymnasiet, Tjurbergsgatan 23, klockan 12.00.
ESS-gymnasiet, Söder Mälarstrand 65, klockan 12.30.
Kungsholmens västra gymnasium, Konradsbergsgatan 1, klockan 12.00.
Kärrtorps gymnasium, Karlsövägen 9, klockan 12.00.
S:t Eriks gymnasium, Polhemsgatan 35, klockan 13.00.
S:t Eriks gymnasiesärskola, Polhemsgatan 35, klockan 13.30.
Stockholms hotell- och restaurangskola, Arenavägen 60, klockan 11.00.
Södra Latins gymnasium, Skaraborgsgatan 14, klockan 12.00.
Internationella Engelska gymnasiet Södermalm, Allhelgonagatan 4, 11.00.
Jensen gymnasium Södra, Stora Nygatan 30, klockan 13.15 i Tengdahlsparken.
Djurgymnasiet, Trekantsvägen 7B, klockan 11.00.
NTI-gymnasiet i Stockholm, Crafoords väg 12, klockan 14.00.
Yrkesplugget, Johannesfredsvägen 9, klockan 12.00.
NTI Handelsgymnasiet, Hagagatan 25B, klockan 14.00 på baksidan av Bryggarhuset.
Kungstensgymnasiet, Kungstensgatan 45, klockan 12.30.
Praktiska Gymnasiet Stockholm Liljeholmen, Mejerivägen 2, klockan 10.00.
Jensen gymnasium Norra, Tulegatan 44, klockan 12.00.
Stockholms Idrottsgymnasium, Roslagstullsbacken 35, klockan 12.00.
Jensen gymnasium Internationella, Brahegatan 10, klockan 12.00.
Plusgymnasiet, Warfvinges väg 24, klockan 13.00 på Söder Mälarstrand 25.
Refis Rörentreprenörernas friskola i Stock- holm, Lövholmsvägen 2, klockan 14.30.
Kunskapsgymnasiet Globen, Arenavägen 23, 13.00 vid lilla torget vid McDonald’s.
Nordiska Musikgymnasiet, Katrinebergsbacken 2–10, klockan 12.00.
Teknik- och Servicegymnasiet, Varuvägen 9A, klockan 12.30 på Fåfängan.
Sjölins Gymnasium Södermalm, Sandbacksgatan 10, klockan 13.00.
Värmdö gymnasium, Simlångsvägen 26, klockan 14.30.
Mikael Elias Teoretiska Gymnasium, Warfvinges väg 28, klockan 13.00.
Fryshuset gymnasium, Mårtendalsgatan 4, klockan 13.00.
Sjölins Gymnasium Nacka, Experimentgatan 7, klockan 11.00. Sjömansskolan, Mälarvarvsbacken 2–4, 13.00. Designgymnasiet Kungsholmen, Strandbergsgatan 16B, 13.00 i Hagaparken. Metapontum, Stora Mans väg 11C, 14.00. YBC gymnasium, Experimentgatan 7, 13.00. Rytmus, Experimentgatan 7, 15.00. Väsby nya gymnasium, Love Almqvists torg 1, Upplands Väsby. Klockan 13.30. Viktor Rydbergs Gymnasium Djursholm, Viktor Rydbergs väg 29, klockan 14.00.
Lilla Akademiens musikgymnasium, Norrtullsgatan 14, klockan 12.30.
Stockholms Estetiska Gymnasium, Trekantsvägen 3, klockan 12.00.
Rudbeck, Malla Silfverstolpes väg 3, Sollentuna. Klockan 12.00.
Internationella hotell- och restaurangskolan, Sysslomansgatan 18, klockan 12.00.
Designgymnasiet Sickla, Marcusplatsen 5A, klockan 13.00.
Midsommarkransens gymnasium, Tellusborgsvägen 10, klockan 11.00
Kulturama Gymnasium, Virkesvägen 21, klockan 14.00
Viktor Rydbergs Gymnasium Odenplan, Frejgatan 30, klockan 14.00
Thoren Innovation School, Löjtnantsgatan 25A, klockan 12.00
Snitz gymnasium, Hagagatan 25A, klockan 13.00
Franska Skolan, Döbelnsgatan 3, klockan 14.00
Påhlmans gymnasium, Hagagatan 23A, klockan 11.00 vid Stefanskyrkan
Stockholms Tillskärakademis Gymnasium, Hagagatan 23A & 25B, klockan 11.00, Stefanskyrkan
Blackebergs gymnasium, Wergelandsgatan 22, klockan 14.00
Solna gymnasium, Råsundavägen 80, Solna. klockan 12.00
Enskede gårds gymnasium, Palmfeltsvägen 111–121, klockan 12.00
Lindeparkens gymnasiesärskola, Bredholmstorget 4, klockan 10.30
Norra Reals gymnasium, Roslagsgatan 1, klockan 14.00
Thorildsplans gymnasium, Drottningholmsvägen 82, klockan 11.00 och 14.00
Klara Gymnasium Norra, Polhemsgatan 29, klockan 12.00 i Kronobergsparken
Praktiska Gymnasiet Nacka, Augustendalsvägen 3, klockan 12.00
Distra Gymnasium, Hallvägen 14, klockan 11.00
Praktiska Gymnasiet Stockholm Bromma, Ulvsundavägen 108 B, klockan 12.00