Zamanı değil, hayatı yakalar

Bir saat düşünün; hava tahminlerinde bulunsun, gelgit, derinlik, rüzgâr hızı gibi verileri iletsin, yarışta start çizgisine olan mesafeyi hesaplasın, GPS kayıt günlüğü ile rotanızı saklasın hatta balık için en uygun zamanı söylesin... Karada ve denizde ha

Naviga - - Yenİ Ufuklar -

Altimetre, barometre ve pusula

İhtiyacınız olan bilgileri gerçek zamanlı olarak sunmak için sensörlerle donatılan quatix 3; dahili altimetresiyle yükseklik verileri sağlarken, barometresiyle hava basıncındaki kısa süreli trendleri göstererek hava değişimlerini tahmin etmenize yardımcı oluyor. 3 eksenli elektronik pusula ister hareketli ister hareketsiz olun, yönünüzü bulmanızı sağlıyor. quatix 3, sensörlerini GPS alıcısı yardımıyla otomatik olarak kalibre ediyor ve ayrıca saati de bulunduğunuz konuma göre otomatik olarak ayarlıyor.

Önemli veriler bileğinizde

Uyumlu Garmin cihazlarından alınan NMEA 2000 verileri saatin ekranında görüntülenebiliyor: Yerel gelgit verileri, su derinliği, su sıcaklığı, rüzgâr hızı bunlardan yalnızca birkaçı. GPS modunda 20 saate kadar, Ultratrac pil tasarrufu modunda 50 saate kadar ve saat modunda altı ha aya kadar (ayarlara göre değişiklik gösterebilir) dayanabilen pil ömrüne sahip.

Balık tutmak kolaylaşıyor

İçerdiği güneş/ay tabanlı balıkçılık ve av takvimi özelliği sayesinde balık tutmak için en iyi zamanı bilirsiniz. GPS ve GLONASS navigasyonu balığın bol olduğu noktanın konumunu ve izlenen güzergâhı kaydederek daha sonra geri dönme olanağı sağlıyor. Buna ek olarak Sight ‘N Go navigasyonu özelliği seçilen bir noktaya rotadan ayrılmadan ulaşmaya yardım ediyor.

Yarışlara katılın

Artık bileğinizde birçok yarış verisine sahipsiniz. Sanal başlangıç noktası özelliği, GPS ile işaretlenmiş iki ara nokta arasında bir başlangıç noktası belirlenmesine izin veriyor. quatix 3 bu durumda sizinle o başlangıç çizgisi arasındaki mesafe ve süreyi hesaplıyor.

Yolunuzu navigasyon ile bulun

quatix 3, siz hareket ettikçe GPS kayıt günlüğünüzü oluşturuyor. Ayrıca başlangıç/bitiş çizgisi, rota kontrol noktası, iskele, kamp alanı, otomobil ya da diğer ilgi noktalarının konumlarını kaydedebiliyor. quatix 3 ile rota oluşturmak, takip etmek, 1.000 adete kadar konum işaretlemek ve 10.000’e kadar takip noktası saklamak ve her birine navigasyon ile gitmek mümkün. Basecamp ile geziler planlayıp aileniz ya da arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Gelişmiş fitness ölçümleri

quatix 3 karada; koşu, doğa yürüyüşü, yüzme gibi modları içeren bir çoklu spor saatine dönüşüyor. Atılan adımları sayan ve yakılan kaloriyi hesaplayan bir aktivite kayıt günlüğü özelliğine sahip. Form ve fitness ile ilgili bilgi vermek için egzersiz özellikleriyle de donatılmış. quatix 3 yaptığınız aktivite sonrasında güncel VO2 max değerinizi ve bir sonraki aktivite başlangıcı için toparlanma süreniz ile VO2 max değerinize göre yarışlarda yapabileceğiniz süreleri hesaplıyor.

Koşu sırasında HRM-RUN göğüs bandı 1 ile kullanıldığında; kadans, dikey salınım ve yerle temas süresi gibi verileri de iletebiliyor.

740 dolar+kdv www.baytekin.com.tr

Fiyat:

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.