5- Kilit nokta: Evet, ‘güzel fotoğraf’ diye bir şey var…

Newtech - - DOSYA -

Instagram’da güzel renkler, güzel açılar her zaman daha fazla beğeni ve takipçi ile doğru orantılıdır. Bu kaçınılmaz bir sonuç; daha iyi renklere ulaşmayan nice şaheser 15-20 beğeni ile kapatır seneyi; doğru etiketler, doğru filtrelerle işler değişebilir. Bu noktada Instagram’ın kendi filtreleri gayet yeterlidir, ancak daha iyisini uygulama mağazalarında bulabilmek mümkün. Örneğin LensKit 360, renk konusunda fotoğraflara çılgınca faktörler kazandırabilir.

Herkes bilir, özgüven harika bir şey; ama her zaman değil. Kendinizi güzel ya da yakışıklı bulmuyorsanız, belki hoş bir güneş gözlüğü ya da şapka kullanmalı, daha çok giydiğiniz giysilere odaklanmalısınız. Kimi takipçiler için ‘kaslar’ da sıkıcıdır. Bunu sık sık yapmayın, vücut geliştirme salonlarında çekilen fotoğrafları uzun aralıklarla paylaşmaya özen gösterin.

Duş sonrası fotoğraflar, evet bir yıldız ya da fenomenseniz iyi olabilir ama normal bir sosyal medya insanı için oldukça itici olabilir. İşte tüm bu can sıkıcı faktörler, takipçilerinizin artmasıyla beraber bir yandan da azalmasına neden olacaktır.

Bu yazımızda Instagram takipçilerini arttırmanın püf noktalarını sizlerle paylaştık. Bu yöntemleri dikkate alarak hem daha fazla kullanıcıya ulaşabilir hem de beğeni ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Doğal takipçi arttırtmak için yazımızdaki bilgileri dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.