Cerberus V2 Gaming Kulaklık

53mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücüleri ile hem PC hem de mobil kullanım için tasarlandı.

Newtech - - ADVERTORIAL -

➤ Güçlü bas, rahatlatan konfor Ödüllü ASUS Cerberus oyun kulaklığı daha da iyi bir hale geldi. Özel ASUS Essence sürücüleri, yepyeni bir paslanmaz çelik kafa bandı ve sarmal kulak yastıklarıyla Cerberus V2, zengin ve daha güçlü bas ile, daha iyi bir ses performansı, daha sert ve daha rahat bir tasarım sunuyor. Oyunlara ek olarak, şık görünümü ve çift mikrofonu Cerberus V2’yi, hareket halindeyken müzik dinlemek için mükemmel bir yol arkadaşı haline getiriyor.

53mm büyüklüğünde özel ASUS neodimyum mıknatıslı sürücüler Emsalsiz bir güç ve üstün ses performansı deneyimi

53mm büyüklüğünde neodimyum mıknatıslı sürücülerin gücünü daha önce hissetmediyseniz bir de Cerberus ile deneyin; yaşattığı emsalsiz güç ve ses performansı deneyimi ile sizi kolaylıkla ikna edecektir. Oyun sırasında tüm ateş seslerini duyacak ve sadece adım seslerini duyarak bile düşmanlarınızın yakında olduklarını anlayabileceksiniz. Cerberus ile sadece oyun içi seslerin değil, geniş bir stadyumda olduğu gibi rock dinlemenin, net ve anlaşılır konuşmaların ya da gerçekçi film müziklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Paslanmaz çelik kafa bandı Sert, uzun ömürlü tasarım

Yoğun olarak oyun oynamanın zorluklarına dayanabilmek için Cerberus V2’nin kafa bandı, dayanıklı, paslanmaz çelik bir yapı ile yeniden tasarlandı. Bu yeni tasarım, orijinal Cerberus’a göre sadece %70 daha güçlü değil, aynı zamanda %60 daha hafif ve %50 daha ince bir yapıya sahip ve uzun oyun oturumları ve hareket halindeyken müzik dinlemek için daha rahat ve iyi uyum sağlıyor.

Kulağı saran kulak yastıkları %50 daha iyi ses yalıtımı

Cerberus V2, sizi daha rahat ettirmek ve oyununuza adapte etmek için %30 daha geniş kapsama alanı ve %50 daha iyi ses yalıtımı sağlayan yepyeni bir kulak yastığına sahiptir.

Çift Mikrofon Oyun ve hareket halindeyken sohbet için ideal

Cerberus V2, iki mikrofonla düşünülmüş olarak tasarlanmıştır: Oyun oynarken net iletişim sağlayan ayrılabilir bir boom mikrofonu ve telefon görüşmeleri ve diğer gündelik görevler için elverişli bir hat içi mikrofon.

Çapraz platform uyumluluğu

➤ Cerberus V2’nin 4 kutuplu ses/mikrofon kombine konnektörü, PC, Mac, oyun konsolları ve mobil cihazlarla uyumludur. Dahili bir ses/mikrofon ayırıcısı, Cerberus V2’nin anakartlar ve bazı dizüstü bilgisayar modelleri de dahil olmak üzere çift bağlantı noktalı cihazlarla kullanılmasını sağlar.

Newspapers in Turkish

Newspapers from Turkey

© PressReader. All rights reserved.